Pajūrio naujienos
Help
2018 Rugpjūtis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 25 %
Naktį17°C debesuotumas 2 %
Komentarų topas
Rekonstruota Kretingos techninės apžiūros stotis

Naują patikros liniją atidarančios Kretingos techninės apžiūros stoties vadovai džiaugiasi pavykus vienu ypu išspręsti gerokai daugiau uždavinių, nei galima pagalvoti žiūrint į trečdaliu išaugusius stoties mūrus: po modernizacijos šio krašto automobilininkams atsiveria naujos galimybės ne tik taupyti savo laiką, bet ir gauti kur kas išsamesnę informaciją apie eksploatuojamos technikos „sveikatą“.

Klaipėdos regione techninę apžiūrą atliekančios įmonės „Transkona“ generalinis direktorius Paulius Pleskovas, pasakodamas apie Kretingos TAS plėtrą akcentavo, kad problema buvo tapęs ne vien ribotas stoties pralaidumas.

„Pagal patikrai atvykstančių automobilių skaičių Kretingos stotis iš esmės prilygo esančioms didesniuose Lietuvos miestuose, todėl plėtra buvo neišvengiama. Tačiau pastatę trečiąją patikros liniją mes ne tik radikaliai sumažinsime „gyvose“ eilėse laukiančiųjų skaičių, bet sudarysime prielaidas žmonėms kur kas geriau planuoti laiką: Kretingos TAS įdiegta nauja informacinė sistema, leisianti internetu, per svetainę www.vta.lt ar telefonu 8 445 53150, registruoti automobilį apžiūrai jo šeimininkui patogiausiu laiku. Kol kas tokiu būdu patikrai bus galima per dieną priimti apie 20-22 transporto priemones, o esant poreikiui – darbų apimtis padvigubinti. Naujojoje apžiūros linijoje bus tikrinami automobiliai iki 3,5 t bendrosios masės bei motociklai, tad kviečiame Kretingos TA stoties klientus registruotis ir išbandyti naują paslaugą jau nuo rugsėjo 29 d.“, – akcentuoja P. Pleskovas.

Įrengta nauja moderni automobilių tikrinimo linija

„Transkona“ vadovas taip pat pasidžiaugė, kad Kretingos TAS rekonstrukcijos metu išspręstos ir kai kurios kitos problemos: sutvarkyta aplinka, naujai išasfaltuoti privažiavimo keliai ir įrengtos papildomos parkavimo-laukimo aikštelės. Atnaujinta visos apžiūros stoties tikrinimo įranga bei įrangos valdymo programa. Be to, naujoje patikros linijose sumontuota itin moderni automobilių išmetamųjų dujų ištraukimo ventiliacija, įrengtas naujos kartos stabdžių stendas, leisiantis tiksliai išmatuoti ir visų varančiųjų ratų transmisiją turinčių mašinų stabdžių sistemos efektyvumą.

„Svarbi inovacija – OBD skenerio (t. y. diagnostinės įrangos, leidžiančios jungtis prie automobilio kompiuterio) įsigijimas. T. y. mes jau dabar pasiruošėme atlikti OBD testo užduotis, apie kurias ES direktyvose dar kalbama būsimuoju laiku“, – teigia P. Pleskovas.

Lig šiol Kretingoje TAS dviejose techninės patikros linijose per metus būdavo atliekama apie 15 000 pirminių techninės apžiūros procedūrų. Centro rekonstrukcija ir plėtra kainavo beveik 350 tūkst. eurų.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas