Pajūrio naujienos
Help
2018 Rugpjūtis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 25 %
Naktį17°C debesuotumas 2 %
Komentarų topas

Pasveikino profesinės dienos proga

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Šventės
  • 2017-10-03

„Oficialus Policijos dienos renginys jau įvyko praėjusią savaitę Rietave, tačiau norisi šventę paminėti ir savo komisariate, savo rajone – ten, kur dirbame didžiąją laiko dalį“, – vakar, minint Angelų sargų, arba Policijos, dieną, į kolektyvą bei atėjusius svečius kreipėsi Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas.

Policijos dienos proga apdovanoti Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnai (iš kairės, pirmoje eilėje): Edmundas Navickas, Regimantas Preibys, Jurgita Ruškuvienė, Renata Dervinienė, Edita Kontenytė; (antroje eilėje) Egidijus Vasiliauskas ir Martynas Meiliulis.

Komisariato viršininkui teko maloni pareiga įteikti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko apdovanojimus: už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Angelų sargų dienos – Policijos šventės proga Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ buvo įteiktas Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Linai Bagdonaitei bei Reagavimo skyriaus vyresniajai tyrėjai Jurgitai Ruškuvienei; Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nepriekaištingą tarnybą“ – Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Ignui Šopai; Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ – Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Editai Kontenytei.

Taip pat buvo pagerbti ir ilgamečiai Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnai – Trečiojo laipsnio atminimo ženklai „Už ištarnautus metus“ įteikti Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Jūratei Kazlauskienei bei Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Edmundui Navickui.

Komisariato viršininkas A. Pužauskas padėkojo ir įteikė atminimo dovanas ir visuomenės atstovams, padėjusiems atlikti tardymo eksperimentą – jo metu buvo atkurtos eismo įvykio, kuriame dalyvavo ir kombainas, aplinkybės. Pasak A. Pužausko, eksperimentas vyko nuo 17 val. iki 1 val. nakties, o jame dalyvavo ne tik 19 policijos pareigūnų, 2 prokurorai ir 2 advokatai, bet ir gyventojai Laimonas Paulauskas, Dainius Dervinis, Kęstutis Lukauskis, Kęstutis Nakvosas, Paulius Butkus bei Saulius Beniušis, kurie teisėsaugininkams pagelbėjo neatlygintinai.

Kretingos rajono meras Juozas Mažeika pasidžiaugęs, kad policija turi didelį visuomenės pasitikėjimą, o Kretingos rajonas yra vienas saugiausių Lietuvoje, įteikė padėkas Veiklos skyriaus tyrėjai Renatai Dervinienei, vyresniajam tyrėjui Regimantui Preibiui, Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Martynui Meiliuliui bei Reagavimo skyriaus tyrėjui Egidijui Vasiliauskui.

Policijos pareigūnus profesinės šventės proga taip pat pasveikino Kretingos rajono vicemerė Danutė Skruibienė, Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas, policijos kapelionas kunigas Vilius Viktoravičius.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas