Pajūrio naujienos
Help
2017 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną5°C debesuotumas 43 %
Naktį2°C debesuotumas 14 %
Komentarų topas

Infomugėje – išradingi organizacijų prisistatymai

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Kuprinė
  • 2017-09-29

Vakar Kretingos rajono kultūros centre įvyko tradicinis renginys – ,,Būk informuotas“. Jo metu 8 organizacijos pristatė 16 įvairių veiklų.

Renginio „Būk informuotas“ metu prisistatė ir Krašto apsaugos savanorių pajėgos.

Infomugės dalyviai taip pat turėjo progos pasiklausyti ir paskaitų: apie misiją „Sibiras 2017“ papasakojo joje dalyvavęs salantiškis Aurimas Rapalis, o Lietuvos jaunimo delegatė Europos Tarybos vietos ir regionų valdžios kongrese Kristina Baranovaitė pasidalijo informacija apie tarptautines programas, suteikiančias progą studijuoti ar dirbti užsienio šalyse.

„Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne vien jaunimo organizacijos, tačiau ir kitos organizacijos, dirbančios su jaunimu, pavyzdžiui, Kretingos visuomenės sveikatos biuras, policija, krašto apsaugos savanoriai ir kt. Taigi jaunimas gali daug sužinoti apie užimtumo galimybes, pabendrauti su įvairių organizacijų atstovais, „pačiupinėti“ įvairias veiklas, kad išsirinktų tą, kuri jam bus patraukliausia“, – pasakojo Kretingos r. savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Diana Garjonienė.

Ji pasidžiaugė, kad organizacijos prisistatė išradingai ir kūrybingai, pavyzdžiui, teatras „Atžalynas“ sukūrė erdvę su švytinčiomis instaliacijomis.

Pasak D. Garjonienės, šių metų naujiena – į renginį buvo kviečiamos ir būsimos bei esamos mamos su mažais vaikais, kurios galėjo dalyvauti įvairiose „Menų palėpės“ ir Kretingos visuomenės sveikatos biuro pristatomose veiklose.

Šiemet renginys „Būk informuotas“ įvyko ne tik Kultūros centro patalpose, bet ir lauke – čia buvo įsikūrusi krašto apsaugos palapinė su ginklų paroda, tiras. Krašto apsaugos savanoriai taip pat kvietė išbandyti virtualius žaidimus interaktyviojoje priekaboje.

Prie kultūros centro vyko ir negirdėto žaidimo – dartbolo, kuris yra smiginio ir futbolo samplaika, komandinės varžybos, o jose jėgas išbandė mokyklų savivaldų komandos.

---

Dartbolo varžybų rezultatai:

I v. – Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos komanda „Savanoriai“ (197 taškai);

II v. – Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Atkaklieji (161 taškas);

III v. – Salantų gimnazijos komanda „Kodas S.A.L.O.N.T.A.“ (142 taškai);

Varžybose dalyvavo 9 komandos.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas