Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 3 %
Naktį2°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Ar reikėtų dažnesnių policijos reidų dėl atšvaitų nešiojimo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vilma ALMINIENĖ:

– Svarbu žmogui žinoti, kam jis aukoja ir kam ta auka bus panaudota. Dabar, kiek žinau, „Maisto banko“ ir prekybininkų akcija bus kitokia – nebeprašys, kaip anksčiau, į parduotuvėje budinčių savanorių krepšelį įdėti kokių nors maisto produktų varguoliams, o nuo euru pabrangintų produktų ši organizacija į savo sąskaitą susirinks lėšų šaldytuvams bei kitai reikalingai įrangai atnaujinti.

Ilona JAKUMIENĖ:

– Kai tik vyksta akcijos, skirtos sušelpti varganiau gyvenančius senolius ar jaunas vaikus auginančias šeimas, jeigu tos akcijos skaidrios, – kodėl gi nepaaukoti? Aš ir anksčiau aukodavau tai „Maisto bankui“, tai maltiečiams. O ir dabar eurą už produktą, jeigu man jo iš tikrųjų reikės, brangiau sumokėsiu. Žinoma, kasdien taip negaliu išlaidauti – girdėjau, kad akcija vyks 10 savaičių.

Jurgita DRUNGILIENĖ:

– Aš nepritariu pasipinigavimams, nes nepasitikiu akcijas rengiančiomis organizacijomis. Piliečiais, tarp jų varguoliais, privalo pasirūpinti valstybė, o ne tokie pat vos galą su galu suduriantys geros širdies žmonės. Šeimoms, kurios gali dirbti ir užsidirbti, geriau sudaryti sąlygas – kitaip tariant, įduoti joms meškerę, o ne žuvį. Lietuvoje ir taip viskas brangu, dar brangiau tikrai nepirksiu.

Danutė PAULIKIENĖ:

– Gyvenu Tarvydų kaime. Kasmet rudenį pas mus atvyksta „Carito“ organizacijos atstovai ir prašo paaukoti daržovių. Ne tik mano šeima, bet ir kiti kaimo žmonės negaili nieko, ko užsiauginę daugiau, – nei obuolių, nei bulvių, nei burokėlių. Geras jausmas pasidalinti. Tokia jau esu – aukoju ir telefonu, kai įvairias akcijas rengia televizijos.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas