Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 95 %
Naktį-5°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Į mugę Honkonge iškeliaujantys Andriaus Miežio darbai.

Kretingiškio dailininko siurrealisto Andriaus Miežio darbai šį rudenį skinasi kelią į Rytų pasaulio meno erdves: šeši naujausi jo paveikslai bus eksponuojami Honkongo šiuolaikinio meno mugėje „Asia Contemporary art“.

„Pajūrio naujienoms“ A. Miežis teigė, jog pats į šią mugę nevyksiąs, nes kelionės kaštai esą itin dideli – kelionė, vieta mugėje, pragyvenimas kainuoja per 10 tūkst. eurų.

„Mano paveikslus į tolimą šalį išgabens kolegos vilniečio dailininko Arūno Rutkaus vadybininkas Tomas Ivanauskas, kuris taip pat yra ir daugelio muzikos žvaigždžių, tarp jų – ir atlikėjo Andriaus Mamontovo, vadybininkas“, – neslėpė pašnekovas.

Jis sakė, jog jį susiradęs pats T. Ivanauskas, jau keliskart pabuvojęs Hongongo mugėse, trunkančiose 3 dienas. Nes manąs, kad saviti kretingiškio darbai turėtų sudominti Rytų pasaulio meno gerbėjus. A. Miežis taip pat neslėpė, jog vadybininkas ketinąs jo paveikslus parduoti 5-kart brangiau, negu juos perka Lietuvos galerijose.

„Man taip pat vieni įdomiausių yra Kinijos, Japonijos bei JAV šiuolaikinių menininkų darbai“, – tvirtino A. Miežis.

Be Honkongo mugės, A. Miežio paveikslai šiemet dar buvo eksponuoti prestižinėje Londono galerijoje „D Contemporary“, jis dalyvavo tradicinėse „Sostinės dienose“, Vilniuje, o pernai menininkas idėjų sėmėsi Vokietijoje surengtoje kūrybinėje šiuolaikinio meno stovykloje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas