Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną15°C debesuotumas 12 %
Naktį12°C debesuotumas 12 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar eitumėt savanoriškai talkinti policijai ?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-09-08

Aldona BRUŽIENĖ:

– Automobiliu pravažiuodama Vilniaus gatve, ties perėja prie Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, šiomis dienomis pastebiu būrelį geltonomis liemenėmis vilkinčių senjorų. Man atrodo, labai gražus poelgis talkinti policijos pareigūnams. Tuo pačiu įsivaizduoju, kad vyresnio amžiaus nedirbantiems žmonėms gera jaustis vis dar reikalingiems.

Rūta JANKUVIENĖ:

– Jei reikėtų ir galėčiau,talkinčiau – kodėl gi ne? Esame vienos bendruomenės nariai, tad nuo to visiems tik geriau, gyvenimas tampa gražesnis. Apskritai savanorystė, kai žmonės savo žinias ir laiką skiria visuomenės labui, yra gražus ir prasmingas dalykas. Galima talkinti ne vien policijos pareigūnams, bet ir socialinėse, ir kitose veiklose.

Rolandas MARTIŠAUSKAS:

– Labai šaunu, kai žmonės vieni kitiems padeda. Mačiau ties Marijono Daujoto pagrindine mokykla budintį ir eismą reguliuojantį būrelį savanorių. Sankryža ties biblioteka užkimšta automobilių, dabar dar tik rugsėjo pradžia, kai kurie mažesni vaikai po vasaros tebėra išsiblaškę, tad gerai, kad kas gatvėje prižiūri. Liemenes vilkintys savanoriai visus – tiek mokinius, tiek vairuotojus – įpareigoja būti atidesniems.

Sigita RAIŠUOTIENĖ:

– Mano dukra Gabrielė šiemet lanko pirmąją Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos klasę. Kol kas dar kiekvieną rytą aš ją palydžiu į mokyklą, o po pamokų pasitinku. Vėliau, aišku, į ugdymo įstaigą ir iš jos eis viena. Be abejo, ramiau jaučiuosi, matydama, kad prie judrių sankryžų, taip pat prie perėjų budi pareigūnai ar jiems padedantys savanoriai. Tik padėkoti už tai reikia.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas