Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną27°C debesuotumas 40 %
Naktį15°C debesuotumas 76 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Praėjusį savaitgalį Kretingoje smiginio entuziastų Romualdo Jablonskio bei Sigito Kvajausko iniciatyva buvo atvertas smiginio klubas „Kretingos TOPAS“. Ta proga įvyko ir smiginio turnyras – jame kovėsi 28 dalyviai, iš kurių 6 moterys.

Smiginio turnyro Kretingoje organizatoriai ir dalyviai

„Smiginio žaidėjų – vaikų, jaunimo, suaugusių vyrų ir moterų – lauksime kiekvieną ketvirtadienį – esame įsikūrę Jurgio Pabrėžos gatvėje, šalia Atviros jaunimo erdvės. Patalpas nemokamai suteikė rajono Savivaldybės administracija, įrengėme 3 taikinius, ir esame pasirengę populiarinti smiginį Kretingoje“, – „Pajūrio naujienoms“ teigė R. Jablonskis, kuris kartu su bendraminčiu S. Kvajausku bei dalyvių pasveikinti atvykusia rajono vicemere Danute Skruibiene ir perkirpo simbolinę klubo atidarymo juostelę.

Smiginio klubo Kretingoje atsiradimo proga pasivaržyti atvyko smiginio entuziastai iš Elektrėnų, Kauno, Kėdainių, Jonavos, Šiaulių, Klaipėdos. Varžybų startas – individuali rungtis „501“ su dviguba pabaiga. Šiose varžybose buvo reitinguojami 8 geriausius pasiekimus rodantys Kretingos žaidėjai, o likusieji – burtų keliu.

Įnirtingos kovos sukėlė daug emocijų, vyravo linksma, šventiška nuotaika. Kova po kovos, ir buvo pasiekti pusfinaliai: pirmame susitiko svečiai iš Elektrėnų – Ugnius Jankūnas ir Donatas Matijoška, antrame – Pasaulio smiginio čempionato bronzos laimėtojas kaunietis Darius Labanauskas ir kretingiškis Antanas Galdikas. Kovos buvo atkaklios, tačiau finalą pasiekė jaunosios kartos atstovas Ugnius Jankūnas ir patirties turintis Darius Labanauskas. Finale D. Labanauskas žaidimą baigė su 10 strėlių, 3 kartus surinko taškų maksimumą (180) trimis strėlėmis ir laimėjo finalą 5:2.

Buvo surengtos ir laimingos poros varžybos, kai burtų keliu žaidėjai suskirstomi į poras ir žaidžiama tokiu pat principu, kaip individualiose varžybose. Šioje rungtyje pirmąją vietą iškovojo jonavietės Renatos Vaikutienės ir U. Jankūno pora, sidabru pasipuošė kretingiškio Antano Galdiko ir klaipėdiškio Arūno Ceplio duetas. Po atkaklios kovos trečios vietos laimėtojais tapo kaunietis Darius Labanauskas su šiauliečiu Edvardu Stašaičiu, kurie laimėjo prieš žemaičių brolių duetą Romualdą ir Mantą Jablonskius.

Smiginio klubo „Kretingos TOPAS“ simbolinę atidarymo juostelę perkirpo (centre iš dešinės) rajono vicemerė Danutė Skruibienė, Lietuvos smiginio reitingo 8-asis žaidėjas Sigitas Kvajauskas ir Romualdas Jablonskis.

Įdomiausias iškovotas titulas „Topo čainikas“ – šį titulą bando laimėti tie žaidėjai, kurie individualioje rungtyje nepateko į atkrentamąsias rungtynes. Tokie žaidėjai sužaidžia tarpusavyje ir išsiaiškina, kuris iš pralošusiųjų yra geriausias. „Čainiku“ tapo R. Jablonskis, kuris, kad ir pralaimėdamas, pasivijo varžovą ir išplėšė pergalę, vertą aukso.

Smiginio turnyro dalyvių atsiliepimai buvo patys geriausi. „Atmosfera – fantastiška, nuotaika – džiugi, o varžybų organizatoriai svetingumu, draugiškumu, jaukia aplinka prilygsta geriausiems tokio pobūdžio renginiams“, – teigė jie, tikėdamiesi, jog „Kretingos TOPAS“ pajėgus būtų surengti netgi Lietuvos ar Baltijos reitingo varžybas.

Smiginio klubas „Kretingos TOPAS“ įsikūręs J. Pabrėžos g. 8, rūsio patalpose, šalia Atviros jaunimo erdvės. Smiginio žaidėjų – pavienių ar šeimomis – laukiama kiekvieną ketvirtadienį nuo 18.30 val.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas