Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną-9°C debesuotumas 100 %
Naktį-15°C debesuotumas 74 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bandymas pabėgti nuo policijos pasibaigė tragiškai

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Nelaimės
  • 2017-08-29

Šeštadienio vakarą nuo policijos pareigūnų bandęs pasprukti 24 metų Gintališkės k. (Plungės r.) gyventojas, įlėkęs į Kretingos rajoną, ties Tuzų kaimu, nesuvaldė vairuoto automobilio „Rover 414“ ir nuvažiavo nuo kelio. Automobilis vertėsi net keletą kartų, o iš jo išskriejusiam vairuotojui prireikė skubios medikų pagalbos.

Nuo kelio nuvažiavęs ir kelis kartus vertęsis automobilis „Rover 414“ atsidūrė privačioje sodyboje. Per eismo įvykį vairuotojas iš automobilio išskriejo – jis buvo rastas leisgyvis maždaug už 8 metrų.

Kad automobiliu po Platelių apylinkes važinėja trys asmenys, o vairuotojas yra galimai neblaivus, policijai pranešė pilietiški gyventojai. Pareigūnams ėmus persekioti minėtą automobilį, buvo pastebėta, kad juo važiuoja tik vienas asmuo – kaip vėliau paaiškėjo Gintališkės k. gyventojas.

Jis bandė sprukti nuo policijos ir pasuko Kretingos rajono link, tad Plungės rajono policijos pareigūnai susisiekė su kolegomis iš Kretingos rajono, prašydami bėgliui užkirstų kelią iš priekio. Tačiau prieš pat jiems pasirodant, vairuotojas, darydamas lenkimo manevrą, nesuvaldė automobilio „Rover 414“ ir nuvažiavo nuo kelio. Automobilis vertėsi net keletą kartų ir nusileido privačios sodybos sode – po visą teritoriją mėtėsi išbarstytos dalys, o viena jų netgi pakibo ant medžio šakos. Aplink buvo išbarstyti ir buteliai nuo alkoholio.

Pareigūnai prisipažino, kad iš pradžių automobilyje neradus vairuotojo, šmėstelėjo mintis – negi jis bus pasprukęs, tačiau netrukus išvydo jį gulintį leisgyvį už maždaug 8 metrų. Pareigūnai suskubo gaivinti stipriai sužalotą vairuotoją, o vėliau jį, neatgavusį sąmonės, perdavė į vietą atskubėjusiems medikams.

Kol kas neaišku, kokiu greičiu galėjo lėkti vairuotojas, tačiau jam iš paskos važiavę pareigūnai teigė spaudę pedalą ir iki 140 km per val., tačiau taip ir nesuspėję prisivyti.

Liudininkų pastebėjimu, prieš pat automobiliui „Rover 414“ nulekiant nuo kelio, pro tą pačią vietą praėjo žmogus – laimei, tragiška lemtis jį aplenkė.

Nepatvirtintais duomenimis, vairuotojas sėdo prie svetimo automobilio vairo. Prieš tai jis esą jaunimo draugijoje vartojo alkoholinius gėrimus, o vėliau kilo tarpusavio barnis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas