Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną-9°C debesuotumas 100 %
Naktį-15°C debesuotumas 74 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vaikų piešinių konkurse ,,Prezidentės medus“ dalyvavo ir Kurmaičių pradinės mokyklos ikimokyklinukai, kuriuos ugdo auklėtojos Jurgita Česnavičienė ir Danguolė Slavinskienė. Nei pedagogės, nei vaikai nesitikėjo tokios didelės sėkmės – puspenktų metų Auksės Gedvilaitės piešinys pateko tarp 5-ių geriausių ir papuoš medaus dovanas, kurias Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia mūsų šalies garbiems svečiams bei draugams.

Lietuvos Prezidentūroje: (iš kairės) Danguolė Slavinskienė, Jurgita Česnavičienė, Deimantė Gedvilaitė, šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir mažoji piešinio autorė Auksė Gedvilaitė bei jos tėvai Egidijus ir Gileta Gedvilai.

„Vasara įsibėgėja, ir mano bitės linksmai dūgzdamos jau tuoj prineš pilnus avilius medaus. Jį dovanosiu Lietuvos svečiams ir draugams. Dovana turi būti graži ir ypatinga, todėl labai kviečiu vaikus papuošti ją savo piešiniais. Pieškite vasarą, bites ir medų“, – kvietė šalies Prezidentė.

Iš viso ji sulaukė per 1 tūkst. Lietuvos vaikų piešinių. Kurmaičių pradinės mokyklos vaikai konkursui išsiuntė 10 darbų.

„Dalyvauti konkurse nusprendėme jam besibaigiant. Bet su vaikais dar spėjome pažiūrėti filmuką, pasidomėti, kaip bitės atrodo, kaip skraido, kaip jos renka medų, ir tik po to piešėme. O konkurso laureatė piešti sėdo ne iškart – Auksė yra labai judri, smalsi mergaitė, piešimu ji susidomėjo paskiausiai. Ir štai – sėkmė“, – kalbėjo pedagogė J. Česnavičienė.

Ji tvirtino, jog vaikai labai mėgsta dalyvauti konkursuose, jiems patinka varžytuvių dvasia, o gautos padėkos jiems yra didelis įvertinimas.

Auksės Gedvilaitės piešinys, papuošiantis šių metų Prezidentės bičių sunešto medaus dovanas.

Padėkos iš Prezidentės sulaukė ir Auksė – ji, lydima tėvų Giletos ir Egidijaus Gedvilų, sesers Deimantės, auklėtojų, buvo pakviesta į Prezidentūrą susitikti su Prezidente. Ji, dėkodama vaikams už aktyvų dalyvavimą, teigė sulaukusi daugybės nuostabių darbų iš visos Lietuvos ir Pasaulio ir patyrusi, kokie vaikai yra kūrybingi bei išmanūs.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas