Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Besibaigiant vasarai Šventojoje buvo surengta didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla – Lietuvos karatė kiokušin federacijos suorganizuotoje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 karatekų.

„Shodan“ mokyklos vadovas Lukas Kubilius (dešinėje) su kretingiškiais karatekomis, sėkmingai išlaikiusiais kvalifikacinius egzaminus.

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius paaiškino, jog stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir įgyti naujų žinių bei patirties, pakelti savo meistriškumą. Stovyklos instruktoriai buvo labiausiai patyrę Lietuvoje karatė meistrai.

Kretingos karate kiokušin mokyklai „Shodan“ stovykloje atstovavo Laura Pikturnaitė, Matas Jonauskas ir Edvinas Gerasimenko.

Stovykloje jų laukė dviejų dalių egzaminas: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungtis. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko apie 2val. – karatekos privalėjo ne tik be priekaištų atlikti bazinę karatė techniką nuo žemiausio iki juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus, kuriuos sudarė atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai atliekant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir pan.

Antra – kovos dalis, trukusi apie 30 min., kai per šį laiką reikėjo įveikti 20 kovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravę kretingiškiai sėkmingai išleikė egzaminus: rudą karatė kiokušin diržą su juoda juostele užsijuosė Laura Pikturnaitė – jai liko vos vienas žingsnis iki juodo diržo. Laura yra šių metų Lietuvos jaunimo čempionė, lapkričio mėnesį atstovaus miestui bei šaliai Europos jaunimo čempionate. Matas Jonauskas ir Edvinas Gerasimenko per visą karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ gyvavimo Kretingoje laiką tapo pirmaisiais vaikinais, kurie išsilaikė rudo diržo kvalifikacinį egzaminą. Abu jie yra Lietuvos rinktinės nariai ir Europos čempionatų dalyviai.

Karatė kiokušin mokykla „Shodan“ pradeda naują sezoną ir kviečia kretingiškius išbandyti karatė kiokušin kovos meną, atgauti arba pagerinti fizinę formą. L. Kubiliaus pastebėjimu, šį kovos meną vis labiau pamėgsta mergaitės, kurios rodo gerus rezultatus bei aukštus pasiekimus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas