Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną27°C debesuotumas 65 %
Naktį17°C debesuotumas 7 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos rajono futbolo klubo „Žibininkai“ komanda HBH-„Malūnų kaimas“, Latvijoje, Venspilio mieste, surengtame turnyre užėmusi III v.

Futbolo klubo „Žibininkai“ direktorius Andrius Piekus įsitikinęs, jog šio klubo futbolo veteranų komanda, dalyvaudama įvairiuose turnyruose Lietuvoje ir už jos ribų, svariai prisideda prie futbolo populiarinimo mūsų mieste.

„Žibininkai“ jau daugelį metų sėkmingai draugauja su Latvijos futbolo klubu „Venspilis“, kuris mūsų rajono atstovus ir šią vasarą buvo pakvietęs dalyvauti turnyre, tapusiu gražia Venspilio miesto ir sporto švente. „Žibininkų“ veteranai šiame turnyre užėmė III v.

Klubas dalyvauja ir atvirame Latvijos čempionate, kuriame varžosi 14 komandų iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Ne per seniausiai, rugpjūčio 5 d., „Žibininkų“ klubo komanda HBH-„Malūnų kaimas“ Rygoje, finalinėse rungtynėse susitiko su stipria daugkartine Latvijos čempione „Daugpilio“ komanda, kuriai pralaimėjusi rezultatu 0:2, užėmė II v. Bendroje įskaitoje atvirose Latvijos futbolo pirmenybėse po 6 turų HBH-„Malūnų kaimas“ užima VI-VII v.

„Mūsų klubo komandoje HBH-„Malūnų kaimas“ tvyro gera atmosfera, žaidėjai – išskirtinio kovingumo, o tai leidžia mums siekti ambicingų planų bei džiaugtis pergalėmis, – neabejojo A. Piekus. – Klubas ne tik dalyvauja kitų rengiamuose turnyruose, bet ir pats juos organizuoja. Manau, jog geresnio būdo pristatyti ar garsinti Kretingą, kaip sportas, nėra.“ Klubas „Žibininkai“ Žolinės proga jau 14-ą kartą futbolo aistruolius sukvies į tradicinį futbolo turnyrą Kretingos miesto stadione.

„Pasikvietėme 5 komandas, su kuriomis draugaujame ir kurios tikrai atvyks pasivaržyti dėl pagrindinio apdovanojimo – Žolinės taurės“, – teigė klubo „Žibininkai“ vadovas.

Turnyras rengiamas rugpjūčio 12 d., varžybų pradžia – 12 val.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas