Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną27°C debesuotumas 65 %
Naktį17°C debesuotumas 7 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Futbolą žaidė kiemo draugai

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2017-08-11
Turnyro „Kiemo draugai“ dalyviai ir organizatoriai

Sporto klubo „Paupis“, kuriam vadovauja Kretingos miesto seniūnijos sporto organizatorius Raimundas Puškorius, ir futbolo entuziasto teisėjo Gintaro Vosyliaus iniciatyva Paupio stadione buvo surengtas vaikų futbolo „7x7“ turnyras „Kiemo draugai“, kuriame varžėsi 3 komandos.

Pirmą vietą iškovojo „Neptūnas“, II v. užėmė „Veltūnas“, III v. pelnė „Viesulas“. Komandų padėtį turnyrinėje lentelėje lėmė tokie rezultatai: „Veltūnas“ – „Neptūnas“ – 2:3, „Veltūnas“ – „Viesulas“ – 10:3, „Viesulas“ – „Neptūnas“ – 3:11. Rezultatyviausias žaidėjas – 6 įvarčius įmušęs „Neptūno“ žaidėjas Kristijonas Pocius, naudingiausiais žaidėjais pripažinti Tomas Liekis („Neptūnas“), Kristijonas Kumpis („Veltūnas“) ir Lukas Nesterenko („Viesulas“), geriausio vartininko vardą pelnė Regimantas Kripas iš „Veltūno“ komandos.

„Iš esmės komandas sudarė tie vaikai, kurie laisvu laiku renkasi Paupio stadione žaisti futbolą. Jų ateina iš aplinkinių gatvių, iš miesto. Pasiteisino lieptas per Akmeną – vaikai į stadioną atlekia dviračiais ar pėstute, susisiekimas tikrai pagerėjęs“, – teigė R. Puškorius, pripažinęs, jog Paupio stadionas yra tapęs nauja vaikų ir jaunimo traukos vieta.

Bendraudamas su įvairaus amžiaus vaikais, R. Puškorius pastebėjo vieną problemą – vaikai labai keikiasi. Tad per turnyrą buvo sutarta – už kiekvieną keiksmažodį, prasprūdusį žaidimo metu, bus baudžiama.

„Turnyro teisėjas Gintaras Vosylius vaikus griežtai ėmė į nagą, ir parodyta geltona kortelė už ištartą necenzūrinį žodį tikrai suveikė“, – neabejojo turnyro organizatorius.

Įrengus Paupio stadioną ir jame pradėjus rinktis futbolo mėgėjams, buvo iškilusi iš šiukšlinimo problema. „Tačiau bendromis pastangomis situacija gerėja. Skatinau vaikus, kad ir patys šiukšles susirinktų, ir vienas kitą kad paauklėtų. O ir rengiami turnyrai, manau, prisideda prie to, kad vaikai turėtų daugiau geranoriškumo vienas kitam ir aplinkai, kurioje jie būna, žaidžia, bendrauja“, – kalbėjo R. Puškorius.

Oficialiai Paupio stadionas bus atidarytas rugsėjo 9 dieną. Didžiojoje aikštėje ketinama surengti suaugusiųjų futbolo turnyrą, jo organizatoriai ketina pasikviesti 4 komandas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas