Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 3 %
Naktį2°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Ar reikėtų dažnesnių policijos reidų dėl atšvaitų nešiojimo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aldona KUPŠIENĖ:

– Užtenka man informacijos, visada rūšiuojame, patogiai prie tvarto galo pastatyti konteineriai. Į tą, kuris skirtas popieriui, metu popierių, kuris plastikui, – plastiką. Daugiau nelabai ir turime, ką rūšiuoti, visokias žaliąsias atliekas, maisto likučius, kiaušinių lukštus kompostuojame. Prie namų Vytauto gatvėje turime 17 arų daržą, pasigaminame trąšų.

Laimutė LIPINKOVA:

– Kiaušinių pakuotės reikalingos namų ūkiui, mat laikome vištų, tad mes jas taupom. Viską kitką, kaip rūšiuoti, lyg ir žinau. Į plastiko konteinerius metame PET tarą nuo limonado, sulčių ir kitų gėrimų. Į popieriui skirtą – senus laikraščius, žurnalus, taip pat „tetrapakus“ nuo pieno ir sulčių. Polietileninius pakelius nuo pieno ir jogurto – į plastikui skirtą konteinerį. Turbūt gerai?

Vladas SUNGAILA:

– Visada atliekas rūšiuoju. Pats žinau, kaip, dar ir jaunimui patariu. Šiukšles nešame į konteinerius ties Kęstučio g. namu Nr. 16. Vienintelė blogybė yra ta, kad, pavyzdžiui, tas, į kurį metame plastiką, kartais būna perpildytas. Ne visi rūšiuotojai išsipūtusią tarą suspaudžia. Yra buvę, kad prikaupęs maišiuką, plastikinius butelius tiesiog palieku prie konteinerio.

Vilma ANUŽIENĖ:

– Informacijos niekada nebūna per daug, kaskart reikėtų priminti. Kartais žmonėms kyla dvejonių, kur įmesti pakuotę nuo varškės, grietinės, jogurto arba aliejaus, taip pat dėžes nuo picos ar pakelių, kuriuose buvo traškučiai. Žinau, kad folija padengtus pakelius, taip pat riebaluotą popierių bei kitą tarą reikia mesti į bendrųjų atliekų konteinerį.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas