Pajūrio naujienos
Help
2017 Rugpjūtis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 3 %
Naktį13°C debesuotumas 22 %
Apklausa

Ar žinote visus rajono tarybos narius?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aldona KUPŠIENĖ:

– Užtenka man informacijos, visada rūšiuojame, patogiai prie tvarto galo pastatyti konteineriai. Į tą, kuris skirtas popieriui, metu popierių, kuris plastikui, – plastiką. Daugiau nelabai ir turime, ką rūšiuoti, visokias žaliąsias atliekas, maisto likučius, kiaušinių lukštus kompostuojame. Prie namų Vytauto gatvėje turime 17 arų daržą, pasigaminame trąšų.

Laimutė LIPINKOVA:

– Kiaušinių pakuotės reikalingos namų ūkiui, mat laikome vištų, tad mes jas taupom. Viską kitką, kaip rūšiuoti, lyg ir žinau. Į plastiko konteinerius metame PET tarą nuo limonado, sulčių ir kitų gėrimų. Į popieriui skirtą – senus laikraščius, žurnalus, taip pat „tetrapakus“ nuo pieno ir sulčių. Polietileninius pakelius nuo pieno ir jogurto – į plastikui skirtą konteinerį. Turbūt gerai?

Vladas SUNGAILA:

– Visada atliekas rūšiuoju. Pats žinau, kaip, dar ir jaunimui patariu. Šiukšles nešame į konteinerius ties Kęstučio g. namu Nr. 16. Vienintelė blogybė yra ta, kad, pavyzdžiui, tas, į kurį metame plastiką, kartais būna perpildytas. Ne visi rūšiuotojai išsipūtusią tarą suspaudžia. Yra buvę, kad prikaupęs maišiuką, plastikinius butelius tiesiog palieku prie konteinerio.

Vilma ANUŽIENĖ:

– Informacijos niekada nebūna per daug, kaskart reikėtų priminti. Kartais žmonėms kyla dvejonių, kur įmesti pakuotę nuo varškės, grietinės, jogurto arba aliejaus, taip pat dėžes nuo picos ar pakelių, kuriuose buvo traškučiai. Žinau, kad folija padengtus pakelius, taip pat riebaluotą popierių bei kitą tarą reikia mesti į bendrųjų atliekų konteinerį.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas