Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 3 %
Naktį2°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Ar reikėtų dažnesnių policijos reidų dėl atšvaitų nešiojimo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rugpjūčio 4 dieną 23.54 val. gautas iškvietimas apie tai, kad Melioratorių g. ir Žemaitės al. sankryžoje užsidegė automobilis „Renault Laguna“. Ugnį, panaudodamas gesintuvą, spėjo užsigesinti pats automobilio savininkas iki atvykstant ugniagesiams.

Tačiau liudininkų teigimu, šio automobilio vykti gesinę ugniagesiai buvo priversti gaišti laiką transporto spūstyje, kuri susidaro dėl Žemaitės al. vykstančių gatvės rekonstrukcijos darbų – eismui skirta tik viena juosta, ir priešingomis kryptimis važiuojantys automobiliai ją dalinasi pakaitomis.

Tačiau Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarybos atstovas Rimantas Nagreckis teigė, kad šįkart ugniagesiai ilgai spūstyje neužsibuvo, nes tokiu atveju apie tai būtų pranešę Bendrajam pagalbos centrui, ir tai atsispindėtų ataskaitose apie įvykius.

„Iš pranešimo kortelės matau, kad ugniagesiai į vietą atvyko per 7 min. nuo pranešimo gavimo momento – tai yra normalus laikas, – sakė R. Nagreckis, pripažinęs, kad Žemaitės al. rekonstrukcijos darbai gali sukelti nepatogumų. – Atkarpa, kurioje leidžiama važiuoti tik viena gatvės juosta, yra neilga, todėl vairuotojai turėtų matyti, kad iš priešingos pusės atvažiuoja gaisrinė ar kita specialioji tarnyba su įjungtais švyturėliais ir garsiniais signalais. Todėl net ir degant žaliam šviesoforo signalui, vairuotojai nebegali įvažiuoti į tą vienintelę eismo juostą – privalo leisti ja pirmiau važiuoti pagalbos tarnybai. Tik tie vairuotojai, kurie jau įvažiavę į tą atkarpą, turėtų nesiblaškyti ir pabaigti manevrą.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas