Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 53 %
Naktį-2°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

,,Biblioteką turėtume užbaigti kitąmet, Sporto ir sveikatingumo kompleksą – po dvejų metų“, – apie didžiąsias Kretingos miesto, taip pat ir rajono, statybas, dėl kurių vilkinimo, kitų nesklandumų Savivaldybės valdžia ne kartą buvo kritikuota, sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas.

Prie būsimo baseino: (iš kairės) rajono meras Juozas Mažeika, Seimo narys Antanas Vinkus, Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas. Įrengti baseinui svarstoma pritraukti privačias lėšas.

Pagal rangovus bibliotekos Kretingos centre statybą galime skirstyti į tris etapus: biblioteką statyti pradėjo UAB „Ringesta“, vėliau perėmė UAB „Vėtrūna“, o netrukus, liepos 31 d., Savivaldybė turėtų pasirašyti 998 tūkst. eurų statybos rangos darbų sutartį su akcine bendrove Panevėžio statybos trestu. Planuojama, kad Panevėžio statybos trestas pabaigs biblioteką statyti. Ši įmonė rangos darbų pirkimo konkursui pasiūlė mažiausią darbų kainą. „Panevėžio statybos trestas yra finansiškai pajėgi statybų įmonė, ir jos atliekamų darbų kokybe užsakovai nesiskundžia. Tikimės, kad nenusivilsime ir mes“, – kalbėjo V. Domarkas. Į bibliotekos statybą jau investuota apie 1,9 mln. eurų. Šiemet Kultūros ministerija šiai statybai (iš Valstybės investicijų programos –VIP) skyrė 250 tūkst. eurų, o Savivaldybė iš savo biudžeto – 500 tūkst. eurų. Bibliotekos statybai, kuri prasidėjo 2008 metais, užbaigti dar reikia per 1 mln. eurų. „Įtikinėjame Kultūros ministeriją, kad 2018 metų valstybės biudžete Kretingos bibliotekos statybai užbaigti skirtų 998 tūkst. eurų, kitus 200 tūkst. eurų skirtų Savivaldybė“, – teigė V. Domarkas, pastebėjęs, jog rangovas buvo parinktas visam baigiamajam darbų etapui, kad nereiktų blaškytis ir būtų galima greičiau padaryti likusius darbus.

Savanorių gatvėje Kretingoje kylančio Sporto ir sveikatingumo komplekso statyba įpusėjo: iš 6 mln. eurų (tokia komplekso statybos darbų kaina) įvykdžius šiemet suplanuotus darbus, kuriems pinigai jau skirti, bus investuota apie 3 mln. eurų. Iš VIP kompleksui statyti 2017-iems metams Savivaldybė gavo 750 tūkst. eurų, dar 800 tūkst. eurų skyrė iš savo biudžeto. „Šiemet bus visiškai sutvarkyta pastato išorė, iš dalies aplinka. Turime rūpestį dėl medžių, o tiksliau – dėl Savanorių gatvės pakraštyje stadioną juosiančių liepų: kiek tų liepų iškirsti, kad būtų galima atidengti pastatą. Kaip kretingiškai reaguotų į tokį medžių iškirtimą, ypač tie, kurie gyvena netoliese? Būsime dėkingi gyventojams už jų nuomonę, kurią išsakyti galima ir paskambinus į Savivaldybę“, – kalbėjo V. Domarkas.

Šios savaitės pradžioje Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos eiga domėjosi kretingiškių išrinktas Seimo narys Antanas Vinkus. Jis pritarė Savivaldybės vadovų siekiui kitąmet įrengti sporto salę su priklausiniais (dušais ir kt.), kad Kretingos miesto ir rajono sporto bendruomenė kompleksu galėtų naudotis ir nesulaukusi jo statybos pabaigtuvių.

Kitąmet planuojama stadioną su Sporto ir sveikatingumo kompleksu aptverti nauja tvora, ties Žemaitės alėja dėl saugumo ją paaukštinti.

„P. n“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas