Pajūrio naujienos
Help
2017 Rugpjūtis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 7 %
Naktį12°C debesuotumas 2 %
Apklausa

Ar žinote visus rajono tarybos narius?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kur Kretingoje jaučiatės nesaugiai?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-07-14

Jadvyga KURUTIENĖ:

– Dėl nusikaltimų nieko pasakyt negaliu, kadangi Kretingoje gyvenu neseniai, kaip sakoma, žinau kelią iki bažnyčios ir atgal. Tačiau ne visose gatvėse saugus eismas. Aš omenyje turiu ruožą ties Jablonskio–Melioratorių g. sankryža. Bent vienoje pusėje turėtų būti šaligatvis pėstiesiems. Dabar mašinos lekia tarsi į mirtį. Einant žvyruotu keliu porą kartų man pačiai rankos vos nekliudė.

Audra KRIUKOVA:

– Gal kad dažnai buvoju užsienyje, ne visuomet paseku informaciją apie nusikaltimus. Tačiau aš esu įsitikinusi, kad Kretingoje daug saugiau negu, pavyzdžiui, kur nors apie Kėdainius, kur turiu keletą pažįstamų, giminių. Be to, vėlai vakarais, juolab naktimis niekur ir nevaikštau. Man Kretinga – pakankamai ramus miestas, kuriame gera gyventi.

Nijolė LIUTKUTĖ:

– Visko nutinka visur, ne išimtis ir Kretinga. Manau, kad nesaugiausia vakarais, ypač sutemus, vaikščioti parkuose arba palei parkus, prie Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos – esu girdėjusi, kad tose vietose moterims rankinukus iš rankų chuliganai išplėšė, o kai kas ten buvo ir sumuštas. Apskritai žmonės gali pasisaugoti ir patys: tamsiuoju metu aplenkti atokias, neapšviestas gatves.

Giedrius GELEŽINIS:

– Gyvenu Kartenoje, nežinau ten nė vienos išskirtinės vietos, kurioje būtų nesaugiau negu kitose. Neseniai mūsų miestelis atšventė savo tradicinę šventę, bent aš nepastebėjau, kad šiemet ir ten kas būtų susipykęs, susistumdęs ar susimušęs. Kai su reikalais atvažiuoju į Kretingą, jaučiuosi saugiai, kur beeičiau.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas