Sunkiaatlečių startai

• 2017-06-02
Sunkiosios atletikos treneris Arvydas Bušeckas (centre) su sunkiaatlečiais Lietuvos jaunių čempionato prizininkai Renatu Riebžda ir Martynu Norkumi (dešinėje).

Klaipėdoje įvykusiame Lietuvos jaunių iki 17 ir iki 20 m. bei jaunimo iki 23 metų sunkiosios atletikos čempionatuose dalyvavo ir Kretingos sunkiaatlečiai, treniruojami Arvydo Bušecko ir Regimanto Norvilo. Komandinėje įskaitoje tarp 14 komandų kretingiškiai užėmė VI v., ir šį rezultatą treneriai įvardino kaip gerą.

Asmeninėje įskaitoje Lietuvos jaunių iki 20 metų čempionate geriausiai sekėsi Renatui Riebždai – jis svorio kategorijoje per 105 kg išrovė 95 kg, stūmė 120 kg ir, dvikovėje surinkęs 2015 kg, užėmė II v.

Jaunių iki 17 metų čempionate prizininku tapo Martynas Norkus: jis 105 kg svorio kategorijoje išstūmė 80 kg, išrovė 108 kg (dvikovė 188 kg) ir iškovojo pasidabino bronzos medaliu.

Gausėjančios sunkiaatlečių gretos rodo, kad šis sportas Kretingoje populiarėja.

Kiti kretingiškiai sportininkai savo svorio kategorijose čempionatų turnyrinėje lentelėje užėmė tokias vietas: Nilius Stonkus – V v., Karolis Graužinis ir Lukas Milierius – VIII v., Markas Riepšas ir Tadas Palubinskas – X v., Vygantas Čėsna ir Evaldas Limantas – XIII v.

Galutinė komandų rikiuotė (iki 17 m.): I v. – Klaipėdos; II v. – Panevėžio; III v. – Anykščių; IV v. – Marijampolės; V v. – Telšių; VI v. – Kretingos; VII v. – Gargždų; VIII v. – Alytaus; IX v. – Plungės; X v. – Jurbarko; XI v. – Šilutės; XII v. – Šilalės; XIII v. – Vilniaus; XIV v. – Šiaulių.

Čempionate iki 20 m. Kretingos komanda buvo aštunta.