Kretingos futbolo komanda „FK „Minija“ (mėlyni marškinėliai), rungtynėms su Šiaulių „Juventa-99“ pasibaigus be įvarčių – 0:0, įsirašė pirmąjį turnyrinės lentelės tašką.

Kretingos futbolo komanda „FK „Minija“ pirmosiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonos rungtynėse namie 0:0 sužaidė su Šiaulių „Juventa-99“. Taigi kretingiškiai įsirašė pirmąjį šio sezono tašką.

Prieš prasidedant rungtynėms futbolininkus pasveikino rajono meras Juozas Mažeika, abiejų ekipų kapitonai iškėlė Lietuvos Respublikos vėliavą.

Susitikimą aktyviau pradėjo ir kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai. Jau per pirmąsias 10 minučių jie kelis kartus uždirbo teisę kelti kamuolį nuo kampinės vėliavėlės. Iš toli smūgiuoti bandė Martynas Bučas. Kelis kartus pavojingai bandė atakuoti ir šiauliečiai.

Antrajame kėlinyje žaidimas daugiausia vykdo šiauliečių pusėje. Realiausią progą pasižymėti „FK „Minija“ turėjo 62-ąją rungtynių minutę. Paslydus svečių gynėjui, vienas prieš vartininką išbėgo Artūras Anužis. Kretingiškis, kito suskubusio gynėjo stumteltas ir dėl to praradęs pusiausvyrą, dar sugebėjo paspirti vartų link, tačiau tai didesnių problemų „Juventos-99“ vartininkui Martynui Konteikiui nesukėlė. Po šio epizodo ir toliau daugiau puolė „FK „Minija“.

Tolimais smūgiais laimę bandė broliai Anužiai, rungtyniavę skirtinguose puolimo kraštuose. Dešinėje žaidęs Artūras, kėliniui artėjant į pabaigą, įsiveržė į svečių baudos aikštelę ir atliko gerą perdavimą. Deja, prie kamuolio nesuskubo nei Andrius Paulauskas, nei Žilvinas Lukošius. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:0.

„FK „Minija“ vyriausiasis treneris Vaidas Liutikas po rungtynių kalbėjo: „Sveikinu komandą su pirmu iškovotu tašku. Nors reikėtų sakyti, kad ne iškovojome tašką, o du praradome. Žaidėme geriau už šiauliečius, bet pergalei pritrūko įmušto įvarčio. Komanda po skaudaus pralaimėjimo padarė išvadas. Žaidėjai noriai lankė treniruotes, kurios vyko geroje treniruočių aikštėje. Naujai komandai sulipdyti reikia laiko“.

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Simonas Vaičius (82‘ Vilius Jakumas), Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Evaldas Kaliniauskas, saugai Aurimas Anužis (80‘ Žilvinas Lukošius), Gediminas Žilys, Edvinas Andrijauskas (89‘ Mantas Elzbergas), Tomas Galdikas (46‘ Arūnas Mažonis), Artūras Anužis, puolėjas Martynas Bučas (60‘ Andrius Paulauskas).

Šį savaitgalį „FK „Minija“ II lygos Vakarų zonos pirmenybių trečio turo rungtynes žais išvykoje. Gegužės 20 dieną, šeštadienį, kretingiškiai važiuos į Gargždus, kur 15 valandą „Minijos“ progimnazijos stadione susitiks su „Gargždų Pramogos-SC“ komanda.