Pajūrio naujienos
Help
2018 Balandis
Pi 29162330
An 3101724
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną18°C debesuotumas 10 %
Naktį4°C debesuotumas 27 %
Apklausa

Ar dalyvaujate aplinkos švarinimo talkose?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos krašto turizmo ištekliai buvo pristatyti XX tarptautinėje turizmo paslaugų parodoje „Otdych 2017“, Minske, Baltarusijos sostinėje. „Mūsų rajono turizmo galimybės buvo pristatytos kolektyviniame stende, kuris buvo padalintas į dvi zonas – Vilniaus ir Klaipėdos regionus, – paaiškino Kretingos rajono turizmo informacijos centro vadybininkė Rita Beržanskienė. – Džiaugėmės sulaukę išskirtinio dėmesio iš Baltarusijos žiniasklaidos – Klaipėdos regiono atstovams buvo suteikta galimybė per interviu išsamiai pristatyti visą regioną ir pakviesti pas mus pasisvečiuoti Baltarusijos piliečius“.

Kretingos rajono turizmo informacijos centro vadybininkė Rita Beržanskienė (dešinėje) su Klaipėdos regiono kolegėmis krašto turizmo išteklius pristatė tarptautinėje parodoje, kuri buvo surengta Baltarusijos sostinėje Minske.

R. Beržanskienės pastebėjimu, parodos lankytojai ypač domėjosi Kretingos rajono vizitine kortele tapusiais turistiniais objektais: Kretingos muziejumi su Žiemos sodu bei Pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios pastatų ansambliu. Taip pat juos domino ir kiti turizmo ištekliai, paslaugos, apgyvendinimas. „Turizmo išteklių mūsų krašte tikrai netrūksta, – teigė turizmo vadybininkė. – Nemažai parodos stendo lankytojų, pasirodo, jau yra pabuvoję Kretingos rajone ir jo turistiniuose objektuose, ne vienas pasižadėjo dar kartą aplankyti mūsų kraštą“.

Lietuvos ambasadoje buvo surengta verslo misija, kurioje dalyvavo spaudos atstovai, gidai ir Baltarusijos turizmo agentūros.

Parodoje dalyvavo per 150 turizmo firmų ir kelionių organizatorių atstovų iš Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Lietuvos, Latvijos, Slovakijos, Portugalijos, Turkijos, Bulgarijos, Serbijos, Graikijos, Albanijos, Italijos, Egipto ir Baltarusijos.

Rengiasi naujam sezonui

Klaipėdos regiono turizmo taryba kartu su turizmo informacijos centrais rengiasi naujam sezonui ir organizuoja turizmo išteklių pristatymus visose regiono savivaldybėse. Šiuose pristatymuose dalyvauja ir patirtimi dalijasi Klaipėdos, Neringos, Palangos miestų, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos, Skuodo rajonų turizmo informacijos centrų darbuotojai.

Pirmasis pristatymas, kurį surengė Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“, kovą jau įvyko, antrasis, taip pat kovą, įvyko Palangoje ir buvo suorganizuotas Palangos turizmo informacijos centro.

„Per šiuos pristatymus kalbėjomės ateinančios vasaros aktualijomis, dalinomės naujienomis, pristatėme lankytinas vietas, maršrutus, aktyvaus laisvalaikio galimybes, pasidalinome sukaupta patirtimi“, – susitikimų su kolegomis naudą apibūdino R. Beržanskienė.

Šį mėnesį suplanuoti pristatymai Šilutės, Skuodo ir Klaipėdos rajonuose, Klaipėdos mieste. Kretingos rajono turizmo informacijos centras rajono išteklius pristatys šią savaitę – balandžio 20 d.

Skelbia fotografijų konkursą

Jungtinių Tautų organizacijai 2017-uosius paskelbus Darniojo turizmo skatinimo metais, Kretingos rajono turizmo informacijos centras rengia fotografijų konkursą „Pažink ir saugok Kretingos krašto gamtos grožį“.

„Šio konkurso tikslas – kurti Kretingos rajono, kaip skatinančio darnųjį turizmą, įvaizdį“, – konkurso esmę nusakė vadybininkė Daiva Reinikė, kviesdama konkurse dalyvauti fotografus profesionalus bei mėgėjus, fotografuoti mėgstančius keliautojus.

Fotografijų, kuriose įamžintos darnųjį turizmą atskleidžiančios akimirkos Kretingos rajone, bei anketų turizmo informacijos centras lauks iki balandžio 25 d. Nuotraukas galima atsiųsti el. paštu daiva.reinike@kretingosturizmas.info arba atnešti į turizmo informacijos centrą.

Nugalėtojai bus paskelbti birželio 1 d. – Kretingos rajono švietimo centro bus surengta ir gražiausių darbų paroda.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas