Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 1 %
Naktį-11°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Irmantas Pališaitis: – Man visuomeniniai renginiai netrukdo, nesu prieš. Mat, pirmiausia, Velykų šventę iš esmės laikau pagoniška pavasario gamtos atgimimo švente, o ne krikščioniška. Sakote, ji tik yra kilusi iš pagonių šventės? Tada jums atsakysiu klausimu: ar gali daiktas pavirsti kitu, pakeitus jo pavadinimą? Tačiau aš taip pat tikiu ir Kristumi, ir tuo, ko jis mokė, dėl ko paaukojo savo gyvybę, kokią ateitį atnešė žmonijai.

Arūnas Dovainis su žmona Brigita ir dukrele Aukse:

– Mes esame katalikai, kasmet labai laukiam pavasario, o kartu su juo ateinančių šv. Velykų, Kristaus Prisikėlimo šventės. Mūsų nuomone, kai žmonės gyvena džiaugsmingu laukimu, nėra pikti ar surūgę, šypsosi, nuo to tik geriau, juk liūdesio dėl nedarbo, mažų algų, visokių nepriteklių gyvenime ir taip užtenka. Tegul tik būna kuo daugiau visokių renginių.

Vanda STANIONIENĖ:

– Nepaprastai džiaugiasi širdis, kad į duris beldžiasi pavasaris, tegul ir lėtas, ir šaltokas kol kas, bet šviesus. Kartu su juo – šv. Velykų šventė. Aš manau, kad žmogaus laisvės varžyti nereikia – tegul šios šventės kiekvienas laukia, kaip nori pats. Pagaliau, kaip kas supranta linksmybes? Vienam linksma gali būti dainuojant ar šokant, kitam širdis džiaugiasi meldžiantis.

Almina NOREK:

– Tradicijų nesilaikau, mano šeimai jos nepriimtinos. Girdėjau, kad dabar užvirė diskusijos – vieni už pavasarinę mugę, kuri rytoj prasidės Kretingoje, kiti šaukia, kad negalima, mat Didžioji savaitė, reikia laukti susikaupus. Mano nuomone, niekas neturi teisės savo nuostatų primesti kitiems. Nerūpi man nei alus, nei kiti alkoholiniai gėrimai, bet kodėl mugėje nenusipirkus naminės duonos, pyrago, kaimiškų mėsos gaminių?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas