Pajūrio naujienos
Help
2017 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną17°C debesuotumas 17 %
Naktį12°C debesuotumas 43 %
Apklausa

Ar pritartumėte idėjai Savivaldybę ir visas valstybines institucijas Kretingoje sukelti po vienu stogu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vyras nespėjo pabėgti iš degančių patalpų

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Gaisrai
  • 2017-04-11

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį gaisras kilo Rotušės a. esančio pastato rūsyje, kuriame įsikūrusi knygų, suvenyrų bei gėlių parduotuvė. Ugniagesiai gana greitai ir sėkmingai sutramdė ugnį, tačiau po to apžiūrėdami ir tas patalpas, kurių liepsnos nepasiekė, rado vyro lavoną.

Po tragedija pasibaigusios nakties, prie parduotuvės sužibo gedulo žvakės.

Parduotuvės savininkas (gim. 1953 m.) gulėjo prie pat laukųjų šarvuotų durų. Vyras jau buvo be gyvybės ženklų. Šiuo metu policijos pareigūnai, pradėję tyrimą, laukia ekspertų išvadų – kokia buvo tiksli vyro mirties priežastis.

Apie tai, kad kilo gaisras, 2.43 val. Bendrajam pagalbos centrui pranešė apsaugininkai, pastebėję suveikusią signalizaciją tame pačiame pastate įsikūrusiame notarės biure. Atvykę į vietą ugniagesiai pamatė, kad šis biuras nenukentėjo, o gaisro dūmai veržiasi iš rūsio.

Į degančias patalpas ugniagesiai pateko per įėjimą iš pastato kiemo pusės – šia kryptimi ir keliavo ugnis, įsiplieskusi pagalbinėse patalpose, kuriose buvo įvairūs buitiniai prietaisai.

Ugniagesiai pro langus, pasišviesdami žibintais bei įsijungus viduje esančioms lempoms (jungiklį paspaudė krentantis baldas) jau buvo apžiūrėję parduotuvės salę – šios ugnis nespėjo pasiekti.

Tad kai gaisras jau buvo numalšintas, ugniagesiai nusprendė apžiūrėti visas patalpas – tuomet ir pamatė, kad iš parduotuvės salės vedančiame koridoriuje, prie pat paradinio įėjimo durų guli vyro kūnas.

Tai – pirmoji gaisro auka šiemet.

Tame pačiame pastate dirbantys žmonės pasakojo, kad žuvęs vyras buvo uždaro būdo, jam plaukdavo laiškai, pranešantys apie įsiskolinimus už suteiktas paslaugas. Vyras pasilikdavęs naktį miegoti prie parduotuvės salės įrengtose patalpose.

Šiuo metu tiriamos kelios versijos, kodėl įsiplieskė gaisras, viena jų – dėl gedimo elektros instaliacijoje.


TheATRIUM Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija Spaudos, radio ir televizijos rėmimo fondas
Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas