Pajūrio naujienos
Help
2017 Rugpjūtis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 45 %
Naktį14°C debesuotumas 4 %
Apklausa

Ar žinote visus rajono tarybos narius?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Naujasis automobilis „Škoda Superb Combi“ yra aprūpintas įvairiomis darbo priemonėmis, tarp jų – ir gelbėjimo-laužimo įrankiais.

Vakar per renginį, skirtą Saugaus eismo dienai paminėti, visuomenei buvo pristatytas ir ką tik į Kretingą atriedėjęs naujasis policijos automobilis „Škoda Superb Combi“. Dar šiemet pagamintas automobilis pasižymi ne tik geromis techninėmis savybėmis, bet ir tuo, kad yra pritaikytas policijos darbui bei aprūpintas įvairiomis darbo priemonėmis.

Automobiliu „Škoda Superb Combi“ naudosis Kretingos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai.

Šie jau spėjo įvertinti naujojo automobilio pranašumus: jis varomas 4 ratais, todėl bus lengviau važiuoti esant sudėtingoms oro sąlygoms arba vykstant pažliugusiais kaimo keliais, norint pasiekti vienkiemius ir pan. Automobilio širdis – 2 litrų ir 140 kW galios variklis.

Automobilio pavarų dėžė yra automatinė ir tai labai palengvina vairuotojo darbą, ypač tokiose situacijose, kai reikia persekioti pažeidėją. Be to, automobilio salone įdiegta GPS sistema.

Visos pareigūnams reikalingos darbo priemonės – talpioje automobilio bagažinėje. Tarp jų – ir pagalbos-apsaugos, gelbėjimo-laužimo bei įvykio vietos apžiūros rinkiniai, stabdymo priemonė „Ežys“, dujokaukės, neperšaunamos liemenės.

Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas teigė, kad šiuo metu Kretingos autoparke – 15 automobilių, nors dar prieš metus jų buvo 19. „Svarbu yra ne turėti kuo daugiau automobilių, o kad tie, kuriuos turime, būtų kuo labiau naudojami. Automobilių išlaikymas yra brangus, todėl juos tik laikyti garaže – neekonomiška“, – įsitikinęs A. Pužauskas.

Įgyvendinant policijos reformą buvo siekiama, kad kuo daugiau pareigūnų dirbtų ne kabinetuose, o gatvėse. Šiuo metu, pasak A. Pužausko, įprastai Kretingos rajone važinėja apie 5 policijos ekipažus – iki reformos patruliuodavo tik 2.

Policijos departamento Komunikacijos skyrius informavo, kad šių metų pradžioje iš viso buvo įsigyta 80 naujų automobilių patruliavimui ir reagavimui: 17 mikroautobusų „Volkswagen Kombi“, 20 mažų furgonų „Volkswagen Caddy“, 19 lengvųjų patruliavimo automobilių „Škoda Superb Combi“ ir 24 didesnio pravažumo automobilius „Škoda Yeti“. Šiemet planuoja įsigyti dar apie 500 patruliavimui skirtų automobilių, jei tik tam bus pakankamai numatyta lėšų biudžete.


Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas