Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kovą jau tradiciškai įvyko kasmetiniai Kretingos rajono „Jaunimo apdovanojimai“, šįkart persikėlę į Žiemos sodą. Įteiktos penkios nominacijos: „Jaunimo lyderio“, „Jaunimo darbuotojo“, „Jaunimo iniciatyvos“, „Jaunimo organizacijos“ ir „Jaunimo renginio“. Nuotaikingą apdovanojimų programą paruošė jaunimo teatro studija „Atžalynas“ .

„Jaunimo lyderiu“ pripažintas Paulius Stonkus (kairėje), o „Jaunimo renginiu“ tapo ekspedicija „Kardo rinktinės partizanų takais 2016“.

Prie Žiemos sodo karpių baseino vykusį renginį iš abiejų pusių gausiai apsupo svečiai ir nominantai. Netrukus renginio vedėjos, pasipuošusios ryškiais perukais, paskelbė šventės pradžią ir pakvietė pasimankštinti, tiksliau – apšilti: taip jos patikrino, ar žmonės moka tinkamai ploti.

Dalyvius pasveikino mero pavaduotoja Danutė Skruibienė. Netrukus buvo pristatyta pirmoji vakaro nominacija –„Jaunimo lyderis“ ir jos nominantai: Lukas Lignugaris, Augustas Simukaitis, Bernadeta Kaminskaitė ir Paulius Stonkus, kuris ir laimėjo.

Vos paskelbus antrąją nominaciją „Jaunimo darbuotojas“, į salę atbangavo minčių vizualizuotojai, du vaikinai, tikinantys, kad moka „ištraukti“ mintis ir paversti jas tikrove. Taip buvo atskleistos dviejų šaunių nominančių – Dalios Puškorienės ir Bangos Vinkutės giliausios svajonės. Vienos – apie Prancūziją, kitos – apie Italiją. Metų jaunimo darbuotoja tapo D. Puškorienė.

Atrodė, kad sulig šiuo vizualizuotojų pasirodymu baigsis ir visa magija, tačiau šie ištraukė ir kitų žiūrovų mintis, taip į sceną atčiuožė čiuožikai su margomis pirštinėmis, o po jų – kepėjai, nešini pyragais. Taip pristatyta „Jaunimo iniciatyvos“ nominacija, kurioje varžėsi du renginiai – „Pyragų diena“ bei čiuožykla su šviesomis ir muzika. Laimėjo gardžioji „Pyragų diena“.

Viskam nurimus, renginyje pasirodė žvejys su meškere, atėjęs karpių gaudyti, bet pagavo jis ne karpį, o tikrų tikriausią undinę, kuri išpildė tris jo norus. Taip žvejys tapo trijų šaunių organizacijų – Kretingos r. jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacijos ,,Apskritasis stalas“, Darbėnų gimnazijos jaunųjų šaulių būrio bei Jaunimo eucharistinio sąjūdžio – nariu. Buvo pristatyti visi trys nominantai ir laimėtojas – „Apskritasis stalas“.

Galiausiai liko tik viena nominacija – „Jaunimo renginys“. Geriausiu metų renginiu pretendavo tapti „Color Party“, XVIII tarptautinis jaunimo teatrų festivalis-kūrybinės laboratorijos ,,Atžalyno scena“, „Lietuvos katalikiškų mokyklų asociacijos festivalis (KMF) „Jėzus –Tėvo gailestingumo veidas“, ekspedicija „Kardo“ rinktinės partizanų takais 2016“, kuris ir nugalėjo.

Geriausieji apdovanoti puikiomis keraminėmis statulėlėmis ir gėlėmis. Po apdovanojimų į sceną buvo pakviesti atžalyniečiai, kurie renginį papildė smagiais etiudais.

Gabrielė MALŪKAITĖ

„P. n.“ akademijos narė

Gabrielė MALŪKAITĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas