Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Iškeverzotas žodis gali prišaukti teistumą

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2017-03-31

Salantų gimnazijos direktoriaus pavaduotoją ūkio reikalams Rimantą Kvasą savaitgalį pasiekė nemaloni žinia: mokyklos pastato siena iškeverzota dažais.

Anot Rimanto Kvaso, per 11 jo darbo gimnazijoje metų nepasitaikė, kad kam nors būtų pakilusi ranka aprašyti mokyklos pastato sienas.

„Per vienuolika mano darbo metų toks atvejis – pirmas. Įžeidžiu užrašu pasityčiota iš vaikio, kurį aš pats gerai pažįstu – pernai jis baigė mūsų mokyklą, šiuo metu tarnauja Lietuvos kariuomenėje, o ateityje norėtų studijuoti ir tapti profesionaliu policininku “, – apibūdino R. Kvasas.

Anot ūkvedžio, gali būti, kad gaidžiu viešai išvadintas buvęs gimnazijos ugdytinis kam nors iš salantiškių ir neįtiko, nes buvo policijos rėmėjas, įvairiose situacijose elgdavosi pilietiškai.

Žmogų žeminantis užrašas ant pastato šono atsirado galbūt penktadienį po pietų arba šeštadienį. Vaikščioti pro čia niekam neuždrausta – mokiniai savaitgaliais ateina į kieme esančią sporto aikštelę pažaisti krepšinio.

Kas galėjo sugadinti pastato sieną, siekiama išsiaiškinti. Kretingos policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Ričardas Kačinas „Pajūrio naujienoms“ patvirtino, jog pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įvertinus padarytąją žalą, jeigu ji sieks 100 Eur, bus keliama administracinė, o jeigu didesnė, – baudžiamoji byla. Jeigu kaltininkas nebus nustatytas, sieną perdažyti teks iš gimnazijos lėšų.

Tačiau, kaip pats prisipažino, kasdien po du tris kartus darbo dienomis gimnazijos pastatą iš lauko pusės apeinančiam, tvarką prižiūrinčiam R. Kvasui kur kas daugiau rūpesčių tebekelia nevykusi gimnazijos renovacija, besitęsianti apie dešimtmetį.

„Apima visiška neviltis. Stogą renovuoti bendrovės „Vėtrūna“ statybininkai neva baigė, bet širdį skauda žiūrint, kaip, smarkiau lyjant, pro kaminus į mokyklos vidų sunkiasi vanduo. Kasdien esu darbe – kad rajono Savivaldybės samdomas techninės priežiūros specialistas bent užeitų, bent paklaustų, kas ir kaip. O dabar toks įspūdis, jog bėdų nemato – tik atvažiuoja ir išvažiuoja“, – apgailestavo pavaduotojas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas