Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 1 %
Naktį17°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Japoniškus mini traktorius pamėgo ir lietuviai

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Žemė ir ūkis
  • 2017-03-24
Bendrovės „Agromita“ vadovas Saulius Simonaitis teigė, kad įmonės darbuotojai nuolat patys vyksta į Japoniją, kur atrenka tuos mini traktorius, kurie labiausiai atitiktų mūsų šalies ūkininkų poreikius.

Pavasaris – pats darbymetis Padvariuose įsikūrusiai bendrovei „Agromita“, siūlančiai didžiausią japoniškų mini traktoriukų bei jų padargų pasirinkimą Lietuvoje. Tai, kad mini traktoriukai yra kompaktiško dydžio, tačiau galintys atlikti daug funkcijų, lemia vis didėjantį jų populiarumą ne tik tarp ūkininkų, bet ir tarp žmonių, norinčių puoselėti savo privačias sodybas.

Šiuo metu „Agromitos“ sandėliuose – apie 150 mini traktoriukų, o dar maždaug pusšimtis – pakeliui į Lietuvą. Pasak bendrovės pardavimų vadovo Noberto Kuokšio, tai, kad traktoriukai gali būti komplektuojami su įvairiais priedais – žoliapjovėmis, žolės smulkintuvais, plūgais, sniego valytuvais, vagotuvais, kultivatoriais, ekskavatoriais, šakų smulkintuvais, betono maišyklėmis ir daugeliu kitų, leidžia patenkinti labai skirtingus klientų poreikius.

Siūlo ir aptarnavimo servisą

Mini traktoriais domisi ūkininkai, ypač – besiverčiantys netradicinėmis žemės ūkio šakomis, pavyzdžiui, gervuogių auginimu, apželdinimu užsiimančios įmonės, o taip pat – ir žmonės, gyvenantys kaimiškose vietovėse, sodininkų bendrijose, kai norint įdirbti mažą sklypą labai vertinama technika, kuri yra manevringa ir daugiafunkcė.

Dar vienu pranašumu N. Kuokštys įvardija ir tai, kad vairuoti mini traktorius, jei jų variklių galingumas neviršija 40 arklio galių, gali ir tie, kurie turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

„Agromitos“ pardavimo vadovas Nobertas Kuokštys (dešinėje) ir tiekimo vadovas Julius Zubernius pastebi, kad mini traktoriais domisi ir sodininkų bendrijose gyvenantys žmonės, kuriems ypač svarbu, kad technika būtų manevringa.

„Mūsų siūlomi traktoriukai – „Kubota“, „Yanmar“, „Iseki“, „Mitsubishi“, „Hinomoto“, „Shibaura“ gaminami Japonijos rinkai, tad jie yra patikimi ir gedimų beveik nepasitaiko. O jei ir pasitaiko – mes vietoje turime servisą jiems pašalinti“, – teigė bendrovės „Agromita“ vadovas Saulius Simonaitis.

Tad, norint pasiūlyti gerą techniką už kuo mažesnę kainą, „Agromitos“ sandėliuose daugiausiai – dėvėtų bei renovuotų mini traktorių. „Mūsų įmonės atstovai nuolat vyksta į Japoniją ir ten kruopščiai atrenka traktoriukus, kurie geriausiai atitiktų ūkininkų poreikius“, – teigė S. Simonaitis.

Anot jo, mini traktorių nėra brangu ir išlaikyti – per vieną valandą sudegina iki 1 litro dyzelinio kuro.

Verslą plečia į kitas šalis

Sėkmingą verslo plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje vystantis S. Simonaitis neslėpė – šiuo metu tenka išgyventi didesnę konkurenciją negu prieš septynerius metus, kuomet bendrovė tik įsikūrė.

Vis dėlto „Agromitai“ pavyksta išsaugoti pirmaujančias pozicijas mūsų šalies rinkoje – ji, kaip viena sparčiausiai augančių smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovių, visai neseniai buvo įvertinta „Verslo žinių“ organizuojamame konkurse „Gazelė“.

„Suburtas labai geras kolektyvas: darbuotojai yra profesionalūs, atsakingi ir kolegiški. Nepatiriame ir didelės darbuotojų kaitos,“ – paklaustas, kaip pavyksta sėkmingai plėtoti verslą, teigė S. Simonaitis.

Mini traktoriais aprūpinanti klientus visoje Lietuvoje, šiuo metu „Agromita“ jau užsiima ir eksportu į kitas šalis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas