Pajūrio naujienos
Help
2018 Balandis
Pi 29162330
An 3101724
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną18°C debesuotumas 10 %
Naktį4°C debesuotumas 27 %
Apklausa

Ar dalyvaujate aplinkos švarinimo talkose?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Prieš patyčias – tradicinis krepšinio turnyras

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Sportas
  • 2017-03-24
Tradiciniame turnyre „Draugaukime“ susitiko komandos iš įvairių institucijų ir mokyklų.

Minint „Veiksmo savaitę be patyčių“ jau septintus metus Kretingos sporto mokykloje įvyko tarpinstitucinės krepšinio varžybos 3x3 „Draugaukime“. Šįsyk jose dalyvavo 9 komandos, o nugalėtojo titulą pirmą kartą pelnė šių varžybų idėjos sumanytoja – Kretingos rajono policijos komisariato komanda.

„Šių metų naujovė – pirmą kartą mokyklų komandose kartu su mokiniais turėjo žaisti ir vienas iš tėvų. Taip siekiame aktyvinti, pritraukti visą bendruomenę, paskatinti tėvus kartu leisti laiką su vaikais, atrasti bendrų pomėgių“, – kalbėjo Kretingos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Gitana Macienė ir Jūratė Kazlauskienė.

Jų teigimu, kasmet suburti pareigūnų komandą nėra sunku – varžybose noriai dalyvauja sportuoti mėgstantys kolegos.

Kasmet turnyre „Draugaukime“ pasiro ir ugniagesiai. Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Vaidotas Parnarauskas tikino, kad komanda laikosi olimpinio principo, jog svarbiausia – dalyvauti. „Smagu neformalioje aplinkoje sutikti kitų institucijų darbuotojus, o taip pat – pabendrauti ir su vaikais. Pastebiu, kad po varžybų didesnis bendrumo jausmas vienija ir kolektyvą – tikrai jaučiamės kaip viena komanda“, – sakė V. Parnarauskas.

Nugalėtojų taurę pirmą kartą pavyko iškovoti policijos pareigūnų komandai (vilki mėlynais marškinėliais). Nuotraukoje – su kamuoliu Kęstutis Monkus.

Turnyre taip pat dalyvavo Valstybinės sienų apsaugos tarnybos Palangos užkardos pareigūnai bei komandos iš švietimo įstaigų: Marijono Daujoto bei Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų, Jurgio Pabrėžos universitetinės bei Vydmantų gimnazijų ir Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro. Finale dėl I vietos susikovė Kretingos rajono policijos komisariato komanda (Kęstutis Monkus, Dalius Daukantas, Nerijus Stonkus, Klaudijus Surplys) ir Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II komanda (Mantas Lieškūnas, Benas Montrimas, Kornelijus Stonkuas, Milda Laureckienė), kuri rezultatu 9:19 turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Trečiąją vietą pelnė Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I komanda (Egidijus Bučkus, Vygantas Kubilius, Eimantas Poškus), kuri rezultatu 18:12 nugalėjo Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos komandą (Žanas Gedrimas, Andrius Rima, Darius Kontrimas ). Varžybas „Draugaukime“ organizavo ir prizus įsiteigė Kretingos rajono švietimo skyrius. Jo vedėjas Antanas Sungaila pasidžiaugė puoselėjama sportine tradicija, tačiau pasigedo žiūrovų. „Sportininkai žaidžia patys sau ir gaila, kad čia nėra jų palaikymo komandų. Kitais metais būtinai kviesime varžybose dalyvauti sirgalius, galbūt patiems aktyviausiems, išradingiausiems įsteigsime specialius prizus“, – idėja pasidalino A. Sungaila.

---

„Veiksmo savaitė be patyčių“ paskelbta 2009 metais „Vaikų linijos“ iniciatyva. Šįmet ši savaitė minima kovo 20-26 dienomis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas