Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną17°C debesuotumas 3 %
Naktį11°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Noras papokštauti gali kainuoti nelaisvę

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2017-03-24

„Galvojau, pajuokausiu“, – Palangos miesto apylinkės teisme teisinosi šventojiškis Deimantas Drugeika, kuris ant paprasto lapo padaręs 20 eurų banknoto kopiją, pats nustebo, kai ją padavęs kebabinėje sulaukė grąžos. Tokio sėkmingo apsipirkimo finalas – kaltinimai netikrų pinigų pagaminimu, laikymu ir realizavimu.

D. Drugeika teisme pasakojo, kad tik norėdamas prajuokinti draugus, jis namuose, panaudodamas rašalinį spalvinį daugiafunkcį spausdintuvą, padarė 20 eurų banknoto kopijas iš abiejų pusių – jas iškirpęs, suklijavo reversą su aversu. Tokiu būdu pagamino tris 20 eurų kupiūras ir jas įsidėjo į savo piniginę.

Ten netikri pinigai pragulėjo pusmetį, kol D. Drugeika juos vėl prisiminė – 2016 metų liepą, naktį iš 27 dienos į 28 dieną, jis, būdamas kartu su draugais, sumanė apsipirkti užkandinėje-kebabinėje, esančioje Šventojoje.

„Simpatiška mergina, maniau, pajuokausiu“, – teisme sakė D. Drugeika. Tačiau gavęs grąžą jis ją pasiliko sau ir vis dėlto nepuolė tai simpatiškai merginai prisipažinti ją apgavęs.

Maža to, kitą netikrą 20 eurų kupiūrą įdavė savo draugui – šis toje pačioje užkandinėje-kebabinėje taip pat apsipirko sėkmingai ir parneštą grąžą atidavė D. Drugeikai.

Po kurio laiko D. Drugeika į tą pačią kebabinę sugrįžo trečią sykį – ištiesė paskutiniąją netikrą 20 eurų kupiūrą. Tačiau šįkart pardavėja jau suprato klastą.

„Dar norėjau pašmaikštauti, bet ji pasakė, kad iškvies policiją. Tuomet aš pasišalinau“, – sakė D. Drugeika.

Jis teisėsaugos išsigando ne be pagrindo – žinojo, kad nusikalto tuo laikotarpiu, kuomet jam teismas jau buvo skyręs bausmę ir jos vykdymą atidėjęs.

Įvertindamas tai, kad kartą teismas jau buvo pareiškęs pasitikėjimą, be to, sykį D. Drugeika buvo nutvertas turintis narkotinių medžiagų Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Raimundas Galdikas teigė, kad kaltinamasis pripažintinas recidyvistu. Tad prokuroras teismui pasiūlė D. Drugeikai skirti laisvės atėmimo bausmę 1 metų 2 mėn. laikotarpiui. Šią bausmę subendrinus su ankstesniuoju nuosprendžiu, prokuroro siūlymu, D. Drugeika turėtų nelaisvėje praleisti dvejus metus.

D. Drugeika teismo prašė dar kartą juo patikėti, tvirtino, kad nuoširdžiai gailisi dėl savo nusikalstamos veikos, padarytą žalą jis jau atlyginęs ir su nukentėjusiąja susitaikęs. Be to, vyras šiuo metu turi darbą, todėl yra įsitikinęs, kad visuomenei būtų naudingesnis likęs laisvėje.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas