Pajūrio naujienos
Help
2017 Gegužė
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 86 %
Naktį15°C debesuotumas 23 %
Apklausa

Ar pasigendate privačių maršrutinių taksi iš Kretingos į Palangą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Albina Zarankienė:

– Mieste tvarka turi būti, bet, žvelgiant iš žmogiškosios pusės, kiek prekiautojų liktų be darbo... Išsikėlus į naują vietą, ypač atokesnę, ne taip lengvai prigytų. Manau, tie kioskeliai ir gyventojams gerai – ko nerandi parduotuvėse – užbėgai, nusipirkai. Daug daugiau miesto centrą gadina abejotini gėlynai, o prekybos kioskus užstoja pastatai – nuo Rotušės aikštės pusės jų net nesimato.

Eglė DOMINAUSKIENĖ:

– Nei man šilta, nei man šalta. Dėl manęs tebūnie tie kioskai, netrukdo. Ir verslininkams, susikūrusiems darbo vietas, gerai, ir pirkėjams, kuriems miesto centre apsipirkti labai patogu. Yra aplink ir parduotuvių, bet kuo didesnis pasirinkimas, tuo geriau, ir taip karaliauja prekybos centrai. Kaip situaciją vertinčiau, jeigu pati gyvenčiau daugiabučiuose, prie kurių tie kioskeliai stovi? Sunku pasakyti...

Daiva RAZMIENĖ su dukrele Smilte:

– Neturiu nuomonės, nes niekada ten neinu, nesidomiu nei kaip tie kioskai atrodo, nei kuo ten prekiaujama, kai reikia, apsiperku prekybos centruose. Girdėjau, kad tuos statinius iš Kretingos centro nori kažkur iškeldinti, kad verslininkai piketavo. Bet galima juos suprasti: ypač šiais nelengvais laikais kiekvienas brangina savo darbo vietas, algas užsidirbti žmonėms reikia.

Ilona LIEBIENĖ:

– Girdėjau, kad svarstys kioskus iškeldinti į didįjį Kretingos turgų. Kažin, ar pasiteisintų ta vieta, nes turgus ir taip visokių gėrybių pilnas. Tegul dirba centre tie „mažiukai“, didžiosios parduotuvės ir taip juos užgožia. Tik patys statiniai galėtų būti gražesni, tvarkingi, vienodo stiliaus. Bet galutinį žodį, žinoma, turėtų tarti tie žmonės, kurie arti gyvena ir galbūt tikrai mieliau nori čia įsirengti vaikų žaidimo aikštelę ar užsisodinti žalią veją.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT) TheATRIUM Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija Spaudos, radio ir televizijos rėmimo fondas
Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas