Kovo 11 dieną Darbėnuose įvyko stalo teniso turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šventinio turnyro dalyviai su seniūnu Alvydu Poškumi (pirmas iš dešinės).

Į turnyrą susirinko stalo teniso mėgėjai iš visos plačios Darbėnų seniūnijos. Žaidėjai buvo suskirstyti į 4 pogrupius, žaidimas vyko prie 4 stalų. Iš kiekvieno pogrupio po 2 žaidėjus pateko į ketvirtfinalį, jo nugalėtojai – į pusfinalius. Pirmame pusfinalyje susitiko žaidėjai iš Laukžemės Vytautas Karčiauskas ir Pranas Venskus. Nugalėjo Vytautas Karčiauskas. Antrajame žaidė Julius Metrikas iš Kašučių prieš Vaclovą Ivanauską iš Šukės. Nugalėjo Julius Metrikas.

Pusfinalio pralaimėtojai žaidė dėl III vietos ir bronzos medalininku tapo Pranas Venskus. Pirmą vietą iškovojo Vytautas Karčiauskas, finale įveikęs Julių Metriką. Nugalėtojas buvo apdovanotas aukso medaliu ir Darbėnų seniūnijos seniūno įsteigta taure, prizininkai – medaliais. Prizais taip pat buvo apdovanotas vyriausias ir jauniausias turnyro dalyvis: vyriausiojo žaidėjo prizas atiteko stalo tenisininkui Arūnui Kažukauskui, o jauniausiojo – Ernestui Sauliui.