Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 86 %
Naktį15°C debesuotumas 23 %

Ar pasigendate privačių maršrutinių taksi iš Kretingos į Palangą?

Lemiamose rungtynėse ,,Kretingos“ komanda 60:92 (13:21; 18:36; 12:21; 17:14) neprilygo „Gargždų SC“ ir, pralaimėjusi seriją 1:2, baigė kovas šių metų Regionų krepšinio lygoje, pasidalindama V-VIII v.

Rungtynės prasidėjo nervingai, abiem komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus – 9-ąją minutę komandas skyrė tik 2 taškai (11:13), bet kėlinio pabaigą sėkmingiau užbaigę gargždiškiai nutolo 13:21. Dar nesėkmingiau susiklostė II kėlinys, kurio metu varžovai atitolo (20 min. 31:57), o po didžiosios pertraukos kretingiškiams nepavyko priartėti ir skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Markaitis – 18, Rytis Zabita (8/10 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 26 naud. balai) – 16, Justas Petkevičius – 7, Aidas Viskontas ir Kornelijus Stonkus – po 5, Linas Jonuška – 4, Gediminas Drungys – 3, Eimantas Poškus – 2, Karolis Tamošauskis ir Edgaras Danys.