Kovo 9 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, 68:84 (17:21; 15:17; 19:27; 17:19) pralaimėjo Regionų krepšinio lygos rungtynes reguliaraus sezono lyderiams „Gargždų SC“ krepšininkams. Puikiai rungtynes pradėję kretingiškiai pirmavo didžiąją I kėlinio dalį, o varžovai persvėrė rezultatą tik kėlinio pabaigoje ir nebeleido persverti rezultato savo naudai. Baigiantis III kėliniui varžovai susikrovė ir 18 taškų persvarą (29 min. 47:65), ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Markaitis (8/11 dvitaškiai) – 26, Aidas Viskontas – 18, Rytis Zabita (11 atk. kamuolių) – 9, Edgaras Danys – 8, Steponas Markus – 3, Linas Jonuška ir Justas Petkevičius – po 2, Gediminas Drungys, Eimantas Poškus ir Mantas Aukselis.

Kovo 11 d. namuose kretingiškiai atsirevanšavo varžovams rezultatu 83:82 (16:25; 22:24; 15:14; 30:19). Rungtynes taškas į tašką pradėję kretingiškiai neatlaikė varžovų tempo ir jau I kėlinio pabaigoje įgijo 9 taškų deficitą (10 min. 16:25), o po dviejų kėlinių varžovai pirmavo dviženkle persvara (20 min. 38:49). Į lemiamą kovą gausiai sirgalių palaikomi kretingiškiai kilo IV kėlinyje, kurio metu likvidavo varžovų turėtą 14 taškų persvarą (29 min. 49:63) ir iškovojo dramatišką pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Justas Petkevičius – 22, Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai) – 19, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) – 14, Linas Jonuška – 9, Linas Markaitis – 7, Mantas Aukselis – 5, Gediminas Drungys – 4, Eimantas Poškus – 3, Edgaras Danys.

Lemiamos serijos rungtynės įvyks kovo 14 d. 19 valandą Gargdžų SC salėje (J. Janonio g. 9).