Pajūrio naujienos
Help
2018 Gegužė
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną22°C debesuotumas 56 %
Naktį10°C debesuotumas 9 %
Apklausa

Ar esama rajono sporto bazė tenkina sportuojančiųjų poreikius?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Plaukė už savo miestą

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Naujienos
  • 2017-03-14
„Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša (kairėje) ir III v. bei nuolaidų Kretingai iškovojęs Sergej Slipak.

Kovo 11-osios išvakarėse poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ buvo surengtos plaukimo varžybos, skirtos šiai iškilmingai datai paminėti. Lietuvos miestų bei rajonų atstovai plaukdami turėjo įveikti 50 m ilgio distanciją.

„Plauk už miestą 2017“ varžybas laimėjo kėdainietis Darijus Astrauskas – Lietuvos jaunimo čempionas 50 m plaukimo distancijoje. Jis pelnė ne tik 30 proc. nuolaidą savojo – Kėdainių rajono – žmonėms, kurie, panorėję paplaukioti ar pasivanoti pirtyse, nuolaida galės naudotis iki birželio 10 d. – „Atostogų parko“ direktoriaus Ričardo Jovaišos sprendimu, Darijui suteikta galimybė visus metus nemokamai treniruotis ir naudotis „Atostogų parko“ poilsio, sveikatingumo ir sporto baze.

D. Astrauskas prisipažino, jog „Atostogų parke“ jis lankėsi pirmą kartą, o varžybose sudalyvavo paskatintas savo trenerio Tomo Pakščio. „Visada įdomu išbandyti naujus baseinus. „Atostogų parke“ man patiko – gera atmosfera, žmonės maloniai bendrauja. Kiek dažnas svečias būsiu šiame komplekse – nežinau, viskas priklausys nuo to, kokiose sporto stovyklose teks dalyvauti, kiek įtemptas bus treniruočių bei varžybų grafikas“, – teigė 17-metis D. Astrauskas.

Ant apdovanojimų pakylos: (iš kairės) Artūr Sponychin, Darijus Astrauskas, Sergej Slipak.

Antrąją vietą ir 25 proc. nuolaidą lankantis „Atostogų parko“ vandens ir pirčių erdvėje iškovojo Neringos miesto atstovas Artūr Sponychin, trečiąją ir 20 proc. nuolaidą – Kretingai atstovavęs bendrovės „Terekas“ inžinierius 32-jų metų Sergej Slipak. Jo palaikymo komanda – rajono Kūno ir kultūros skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus, rajono tarybos narys Steponas Baltuonis, Kretingai plaukimo varžybose atstovavęs per „Atostogų parko“ atidarymą, Savivaldybės specialistas Mindaugas Mickus – juokavo, kad Sergej tarp profesionalų – trečias, tarp mėgėjų – pirmas.

S. Slipak, kuris po darbo „Tereke“ skuba į „Atostogų parką“ treniruoti vaikų, sakė, jog plaukimu jis užsiima nuo vaikystės ir plaukimo treniruotes lankė Klaipėdoje. Dirbdamas treneriu kiekvieną savaitę nuplaukia apie 2 km, tai padeda palaikyti gerą fizinę formą, neprarasti įgūdžių. S. Slipak pergale pasidžiaugė ir R. Jovaiša – jis gyrė trenerį ir tvirtino, jog Sergej yra labai mylimas vaikų.

„Naudojantis mūsų sukurta baze, plaukti jau išmoko apie 1 tūkst. vaikų. Pastebėjome, jog tarp tų vaikų yra tokių, kurie galėtų ir toliau sportuoti, siekti rezultatų, garsinti Lietuvą sportiniais pasiekimais. Kalbamės su aplinkinėmis savivaldybėmis, ypač – su Kretingos, kad bendrai sutelkę jėgas galėtume įgyvendinti sumanymą vaikus mokyti plaukti profesionaliai“, – teigė „Atostogų parko“ direktorius, akcentuodamas, jog sporto bazė šiame komplekse stiprinama nuolat – štai ne per seniausiai įrengtas šiuolaikiškas sporto klubas, kuriame gali treniruotis ir mėgėjai, ir sportininkai profesionalai.

Šią idėją palaikė ir Lietuvos plaukimo federacija, su kuria „Atostogų parko“ direktorius R. Jovaiša jau aptarė galimybę vasaros viduryje poilsio ir sveikatinimo komplekse surengti Lietuvos jaunių rinktinės reabilitacijos stovyklą, šiai sugrįžus iš Europos čempionato.

„Esame numatę plaukimą populiarinti dar labiau. Dabar surengėme pavasario plaukimo varžybas, rudeniop vėl pamąstysime, kokį renginį galėtume suorganizuoti prieš prasidedant žiemos sezonui“, – kalbėjo R. Jovaiša.

---

Plaukimo dalyvių rezultatai

Darijus Astrauskas (I v. ), Kėdainiai – 23,05 sek.

Artūr Sponychin (II v.), Neringa – 25,96 sek.

Sergej Slipak (III v.), Kretinga – 28,08 sek.

Dovydas Zdanavičius, Šilutė – 32,07 sek.

Dovydas Kaminskas, Tauragė – 33,52 sek.

Jūratė Ežerskienė, Klaipėda – 36,22 sek.

Alvydas Viršilas, Plungė – 38,25 sek.

Jolita Statnickienė, Palanga – 40,08 sek.

Tomas Jazdauskas, N. Akmenė – 50,06 sek.

Dana Budrienė, Skuodas – 1 min. 9 sek.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas