Pajūrio naujienos
Help
2018 Kovas
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 9 %
Naktį-5°C debesuotumas 84 %
Apklausa

Ar mažiau naudotumėte plastikinių maišelių, jeigu jie būtų apmokestinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Palangiškis R. B. sakė nenorintis nė prisiminti, kuo 2016 metų rugsėjį baigėsi išgertuvės jo namuose: paprašius skirstytis, vienas svečių – Skuodo rajono gyventojas Juozas Andriekus taip įsiuto, kad šeimininką sumušė ir pagrobė jo televizorių. Už šitokį poelgį J. Andriekui praėjusią savaitę teko aiškintis Palangos miesto apylinkės teismui.

J. Andriekus į Palangos miesto apylinkės teismą buvo pristatytas policijos konvojaus pareigūnų – šiuo metu jis suimtas laukia teismo nuosprendžio įsiteisėjimo kitoje byloje. Nors J. Andriekui – 25 metai, tačiau jo biografijoje – jau 9 teistumai, daugybė administracinių nuobaudų.

Štai tokį svečią į namus pernai rugsėjį pristatė vienas R. B. draugų. „Sakiau, ką tu čia atsivedei? Juk jis man į sūnus tinka, – apie tai, kaip pyko ant slenksčio pamatęs nekviestą ir nepažinotą svečią, „Pajūrio naujienoms“ pasakojo R. B. – Sakiau tam draugui – ar nematai, kaip jo akys laksto? Iš karto galėjai suprasti, kad apsižiūri.“

Vis dėlto tuomet J. Andriekus su dar dviem vyrais liko R. B. namuose, kur jau buvo prasidėjusios išgertuvės.

R. B. pasakojo, kad vakarui įsisiūbavus ir kompanijai gerokai apgirtus, jis paprašęs svečių skirstytis. Visi taip ir padarė, išskyrus vieną – J. Andriekų. Šiam kilo toks įsiūtis, kad smogė R. B. į galvą, čia pat pasigriebta šakute dūrė į dešinį petį, o vyrui parkritus ant grindų – dar aptalžė rankomis.

R. B. buvo diagnozuoti ne tik sumušimai ir žaizda galvoje – jam buvo sulaužytas kairės pusės šonkaulis.

„Kai mušiesi su žmogum, smūgių juk neskaičiuoji“, – paprašytas detalizuoti, kiek kartų ir kaip mušė nukentėjusįjį, teisme sakė J. Andriekus, visiškai pripažinęs savo kaltę.

Maža to, kad šeimininką sumušė, J. Andriekus dar ir pagrobė jo televizorių. „Norėjau jam ką nors blogo padaryti – žadėjau tiesiog televizorių išmesti į konteinerį. Bet einant televizorius iškrito iš rankų gatvėje – ten jį ir palikau“, – sakė kaltinamasis.

R. B. pasakojo, kad skystųjų kristalų televizorius, kurio įstrižainė – beveik metras, buvo gautas dovanų – atsiųstas iš Anglijos. Pareigūnai jį įvertino 200 eurais, tačiau jo vertė, R. B. manymu, esanti didesnė. Ir nors televizorius buvo sugadintas nepataisomai, R. B. civilinio ieškinio nereiškė – sakė tenorįs greičiau pamiršti tą istoriją.

Teisme prokuroro klausiamas, ar ketina keisti gyvenimo būdą, J. Andriekus pripažino, kad visi jo nusikaltimai padaryti būnant neblaiviam – alkoholis paverčia jį nevaldomu. Tad vyras tikino ketinąs imtis priemonių ir susitvarkyti gyvenimą, juolab kad su sugyventine augina 3 metų vaiką.

Tačiau panašu, kad J. Andriekus dar negreit galės džiaugtis šeima – prokuroras pasiūlė jį nuteisti 1 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Savo verdiktą teismas skelbs kovo viduryje.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas