Dar du pralaimėjimus Regionų krepšinio lygos (KL) A diviziono turnyrinėje lentelėje įsirašė „Kretingos“ komanda, kuri, per 22 sužaistas rungtynes iškovojusi 10 pergalių ir patyrusi 12 nesėkmių, išliko IX turnyrinės lentelės vietoje.

Sausio 20 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 50:72 (12:22; 21:16; 8:16; 9:18) turėjo pripažinti „Tauragės KK“ (18 pergalių, 4 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Vos devyniese rungtyniavę kretingiškiai tituluotiems varžovams rimčiau priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje – 19 min. komandas skyrė 3 taškai (33:36), bet po didžiosios pertraukos tauragiškiai leido pelnyti vos 17 taškų ir nesunkiai iškovojo pergalę.

Šiame susitikime Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška – 13, Aidas Viskontas – 8, Linas Markaitis – 7, Steponas Markus – 6, Rytis Zabita, Justas Petkevičius, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis – po 4, Karolis Tamošauskis.

Sausio 21 d. kretingiškiai namuose 75:92 (25:20; 21:18; 14:27; 15:27) pralaimėjo prieš Vilniaus VKC (13 pergalių, 8 pralaimėjimai) komandą. Puikiai rungtynes pradėję „Kretingos“ krepšininkai II kėlinyje po Gedimino Drungio greitos atakos susikrovė 10 taškų persvarą (17 min. 44:34). Po didžiosios pertraukos svečiams pavyko perimti iniciatyvą ir, praėjus 30 minučių, jie jau buvo priekyje (60:65), o IV kėlinyje susikrovė ir rekordinį 17 taškų pranašumą.

Kretingos ,,Kretinga“: Aidas Viskontas – 19, Rytis Zabita – 18, Linas Markaitis – 12, Linas Jonuška – 10, Steponas Markus, Justas Petkevičius ir Mantas Aukselis – po 4, Gediminas Drungys ir Eimantas Poškus – po 2, Karolis Tamošauskis.

Sausio 28 d. 16 val. kretingiškiai namie priims RKL lyderius „Gargždų SC“ (19 pergalių, 3 pralaimėjimai), o sausio 29 d. išvykoje susitiks su Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos – II“ (6 pergalės, 16 pralaimėjimų) komanda.