Skubantis ruduo išvaikė vasaros šventę

• Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Jaunimas
  • 2014-08-19

Įprastai per Žolinę rengiamą Salantų miesto vasaros sporto šventę praėjusį savaitgalį gerokai praretino netikėtai praplyšęs dangus: iš dvaro parko stadiono varžybos bei rungtys buvo perkeltos į Salantų gimnazijos sporto salę bei stadioną.

Salantų krepšinio turnyro „3x3“ nugalėtoja – komanda „Impulsas“.

„Nors varžybas perkėlėme į kitą vietą, tačiau prastas oras išvaikė žiūrovus, kurių paprastai prisirinkdavo pilnas miesto stadionas. Besiartinantis ruduo visgi parodė savo galią“, – dėl sumažėjusios šventės masto apgailestavo Salantų kultūros namų vadovė Stasė Preibienė.

Jos žodžiais, patys atkakliausi sporto mėgėjai tądien kovėsi krepšinio turnyre „3x3“, kuris jau tapo žinomas ne tik Salantuose, bet ir aplink juos – suvažiavo ir susibūrė net 16 komandų: salantiškių gretas papildė krepšinio mėgėjai iš Mažeikių, Skuodo, Mosėdžio, Plungės, Kretingos.

Smiginio varžybose dalyvavo per 50 entuziastų, o į šaškių – šachmatų turnyrą susirinko per 20 šių sporto šakų mėgėjų. Smiginio varžybose laimėjo Mantas Drungilas, surinkęs 165 taškus. Šaškininkų turnyrą laimėjo Edita Numgaudytė, o šachmatininkų – Gediminas Ąžuolas. Abu laimėtojai salantiškiai. Krepšinio varžybose 3x3 nugalėtojų prizus pelnė: I vietos – komanda „Impulsas“ (G.Jakštas, E.Varpiotas, K.Vaškys, Ž.Jucys); II vietos – „Svajonių komanda“ (A.Grikpėdis, P.Petryla, J.Galdikas, V.Alonderis); III vietos – „Desertas“ (N.Jonaitis, O.Jonaitis, V.Mickus, R.Odinas).

„Dar buvo numatyta miesto parke linksmųjų - judriųjų žaidimų, įvairių atrakcijų su vandeniu. Norėjome į sportinę veiklą įtraukti kuo daugiau šventės dalyvių, tačiau dėl lietaus šventę teko koreguoti. Taip pat vėlesniam laikui nukėlėme ir tinklinio varžybas, į kurias buvo užsiregistravusių 10 komandų“, – teigė S.Preibienė.

Tačiau, ji tikino, jog Salantų vasaros šventės organizatoriai vis vien pasidžiaugę, kad į ją gana gausiai susirinko jaunimo, nes šis renginys ir buvo skirtas tarptautinei Jaunimo dienai paminėti.