Treneris Arnoldas Slušnys, žaidėjai - Edgaras Slušnys, Daina Kairytė ir Saulius Šaltmeris po apdovanojimų.

Latvijos mieste Siguldoje įvyko tarptautinis jaunųjų badmintonininkų turnyras. Jame dalyvavo Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos atstovai. Į šį turnyrą buvo pakviesti ir Kretingos sporto klubo “Žalgiris” badmintonininkai - Daina Kairytė, Edgaras Slušnys, Saulius Šaltmeris bei treneris Arnoldas Slušnys.

Merginų grupėje vieneto varžybose D.Kairytė liko IV vietoje. Kovojant dėl trečios vietos ji 0:2 (20:22; 18:21) pralaimėjo latvei D.Pelnai. Geriau sekėsi Dainai žaidžiant dvejeto varžybose. Kartu su kauniete I.Sirevičiūte iškovotas sidabro medalis. Jos finale po atkaklios kovos 1:2 (21:18; 19:21; 16:21) nusileido latvėms D.Pelnai ir M.Radovskai.

Dar geriau Daina sužaidė mišrų dvejetą su savo klubo draugu Edgaru Slušniu. Kretingiškių dvejetas finale palaužė Lenkijos sportininkų T.Personos ir A.Wiklo pasipriešinimą ir laimėjo 2:1 (13:21; 23:21; 21:12). Kitas kretingiškis Saulius Šaltmeris kartu su kauniete I.Sirevičiūte, kovodami dėl penktos vietos, 2:0 (21:11; 21:16) nugalėjo Estijos atstovus A.Vorps ir S.Buhrote.

Vaikinų vienetų varžybose Edgaras Slušnys iškovojo bronzos medalį. Pusfinalyje jis po labai įnirtingos kovos 1:2 (21:19; 20:22; 17:22) nusileido turnyro nugalėtojui A.Priedičiui iš Latvijos. S.Šaltmeris dėl septintos vietos kovojo su estu S.Jarveoja ir nugalėjo 2:0 (21:5; 21:11).

Vaikinų dvejeto varžybose niekas neprilygo E.Slušniui ir S.Šaltmeriui. Lengvai įveikę visus barjerus, finale jiems bandė pasipriešinti estai A.Kapp ir D.Uprus. Pirmąjį setą kretingiškiai laimėjo 21:18, antrą po pratęsimo laimėjo estai. Tačiau trečiajame Edgaras ir Saulius “nušlavė” varžovus 21:5 ir susitikimą laimėjo 2:1.